Сауль Альварес зламав Сондерсу орбітальну кістку й достроково переміг у бою за три чемпіонські пояси

Сауль Альварес зламав Сондерсу орбітальну кістку й достроково переміг у бою за три чемпіонські пояси

Сауль Альварес зламав Сондерсу орбітальну кістку й достроково переміг у бою за три чемпіонські пояси AP Images

На бій прийшли більше 70 тисяч глядачів.

Мексиканський боксер Сауль Альварес (56-1-2, 38 KO) достроково переміг британця Біллі Джо Сондерса (30-1, 14 KO) у головному бою першої половини року в другій важкій вазі. На кону поєдинку між Альваресом та Сондерсом стояло три чемпіонські титули: двома володів мексиканець, одним - британець.

Бій між Саулем та Біллі Джо завершився після восьмого раунду - тренер британця не випустив свого бійця на дев'ятий раунд. Під час восьмої 3-хвилинки мексиканець влучив у праве око суперника, яке одразу напухло. Тренер заявив, що Сондерс не бачить на праве око - і зняв його з бою.

  • Відео вирішального апперкоту від Альвареса:

Як уже після поєдинку заявив промоутер Едді Гірн, у Сондерса зламана орбітальна кістка. Одразу з рингу його доставили у лікарню.

До вирішального восьмого раунду, бій між мексиканцем та британцем був більш-менш рівним, з перевагою Альвареса. На момент зупинки записки суддів були на користь Сауля: дві по 78-74 та одна 77-75 (врахований восьмий раунд).

За час поєдинку Альварес наніс 73 точні удари (15 джебів та 58 силових), а Сондерс - 60 (30 джебів та 30 силових).

Після цієї перемоги Сауль Альварес став чемпіоном світу за версіями WBO, WBA та WBC у другій середній вазі. Від статусу абсолютного чемпіона його відділяє один пояс - IBF, яким володіє непереможний американець Калеб Плант (21-0, 12 KO).

Рекордна відвідуваність бою Альварес - Сондерс

Бій між Саулем та Біллі Джо відбувся на стадіоні AT&T в штаті Техас (місто Арлингтон). Відвідуваність поєдинку - 73 126 глядачів.

Така кількість відвідувачів побила одразу два рекорди:

  • найбільша кількість глядачів на боксерському бою в історії США (попередній рекорд - 63 350 у 1978 році, реванш між Мухаммедом Алі та Леоном Спінксом)
  • найбільша кількість глядачів у світі в закритому приміщенні з початку пандемії
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів