Дніпровські шашкісти привезли три золота та бронзу з чемпіонату Європи

Дніпровські шашкісти привезли три золота та бронзу з чемпіонату Європи Unsplash

Шашкісти з Дніпра стали призерами чемпіонату Європи, який проходив у турецькому місті Кушадаси. Про це повідомили в пресслужбі дніпровської міської ради.

За оприлюдненими даними, загалом у змаганнях взяли участь 40 спортсменів з чотирьох країн Європи.

Змагалися за трьома турнірними дисциплінами: швидка та блискавична гра «російської» версії шашок на малій дошці, а також змагання з класичної гри за «бразильськими» правилами.

За підсумками змагань, дніпрянин Фелікс Шепель у віковій групі до 26 років виборов золото за всіма трьома дисциплінами.

Дніпровська шашкістка Віра Попруга посіла третє місце в змаганнях зі швидкої гри у віковій категорії юніорок до 19 років.

• З 25 квітня по 4 травня в турецькому Кушадаси відбулися змагання з шашок-64 – молодіжний чемпіонат Європи та етап Кубка світу Turkish Open 2021 серед дорослих.
  • Українці вибороли 55 нагород (24 золотих, 16 срібних, 15 бронзових медалей).