Фрік-кабаре Dakh Daughters розпочало у Франції роботу над новим проєктом

Фрік-кабаре Dakh Daughters розпочало у Франції роботу над новим проєктом

Фрік-кабаре Dakh Daughters розпочало у Франції роботу над новим проєктом

Фрік-кабаре Dakh Daughters зараз готуються взяти участь у новому проєкті режисерки Люсі Берелович. Учасниці гурту Наталка Галаневич і Руслана Хазіпова поділились подробицями в ефірі шоу Селекція на Радіо Промінь.

Зараз Dakh Daughters перебувають у Франції на резиденції у театрі Лепріо міста Вір. Директорка і режисерка театру Лепріо у місті Вір Люсі Берелович запросила Dakh Daughters до створення нової вистави. Раніше режисерка і фрік-кабаре вже співпрацювали разом у проєкті "Антігона", який успішно гастролював Францією та Україною з 2015 по 2020 роки.

Цього разу, розповідають учасниці гурту, Берелович зацікавилася п'єсою "Гірські велетні" Луїджі Піранделло і запропонувала Dakh Daughters взяти у ній участь. Остання і незавершена п'єса Піранделло розповідає про те, що творчість – це зобов'язання людини перед Богом, єдина форма прояву божественного в людині, в якій закладена і її драма, і її порятунок.

"Приїхавши у Францію, ми, звісно, мусили сидіти тиждень в самоізоляції. Але ми не марнували часу – театр нам виділив кімнатку з окремим входом, куди ми могли ізольовано потрапляти. І ми з дівчатами занурилися у пошук нових пісень фольклорних і нових форм, нового звучання. Вчили пісні та розбирали тексти нашої вельмишановної Зо, поєднували та компілювали так, як ми завжди робимо свою музику", – повідомляє гурт.

Після артрезиденції з розробки концепції нової вистави учасники проєкту планують поїздку до Києва та спільну роботу із режисером Владом Троїцьким. Як кажуть артистки, Берелович хоче приїхати надихнутися енергією міста, країни та нашої свободи в цілому: "Тому що одного разу шість років тому це повністю змінило її життя. І вона відчуває, що і далі хоче пов'язувати свою творчість, своє життя разом із нами, з Dakh Daughters, з українською свободою і силою".

Гурт планує виступити з новою п'єсою в Україні, але обачливо кажуть, що спочатку треба дізнатись, "що світ нам подарує у 2022 році".

Що відомо

  • Фрік-кабаре Dakh Daughters з’явилося 2012 року у театрі “Дах”. Це був другий музичний гурт театралів після “ДахаБраха”. До нього увійшло сім дівчат, і цей склад залишається незмінним понині.
  • Dakh Daughters стали дуже помітними під час Євромайдану, в якому брали участь. Згодом гурт почали все частіше запрошувати грати за кордоном. Їхні виступи – це музично-театральні вистави. Водночас гурт випускає і суто музичні платівки.

Читайте також

"Не можна всім сказати "беріть валізу і їдьте". Dakh Daughters про Make Up, фемінізм та патріотизм

Від Міхалка до DZIDZIO. Кого з музикантів і за які заслуги нагороджував Зеленський

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше