Збірна Німеччини з біатлону оголосила склад на олімпійський сезон. Хто потрапив до основи

Збірна Німеччини з біатлону оголосила склад на олімпійський сезон. Хто потрапив до основи

Збірна Німеччини з біатлону оголосила склад на олімпійський сезон. Хто потрапив до основи AP

У чоловіків в основному складі поки що лише троє біатлоністів.

Збірна Німеччини з біатлону оголосила склад команди, який буде готуватися до олімпійського сезону 2021/22.

Тренерський штаб німецької збірної вирішив розіділити команду на дві частини - основну та резервну. Основна команда німецької збірної підписана як "Olympiakader" - таким чином, спортсмени, які туди потрапили, майже гарантували собі входження до складу олімпійської збірної на Ігри у Пекіні.

Склад збірної Німеччини на олімпійський сезон

  • Основна команда: Франціска Пройсс, Деніз Германн, Ванесса Гінц, Яніна Геттіх - жінки, Ерік Лессер, Бенедікт Долль, Роман Реєс - чоловіки

Ерік Лессер та Бенедікт Долль - бронзові призери Олімпійських Ігор-2018 в естафеті у складі чоловічої команди

  • Резервна команда: Маріон Дайгентеш, Марен Гаммершмідт, Каролін Горхлер, Ванесса Вогт - жінки; Філіп Горн, Йоганнес Кюн, Філіп Наврат, Юстус Штрелоу - чоловіки

За результатами сезону 2020/21 Німеччина зберегла максимальну квоту на етапи Кубка світу з біатлону. У наступному сезоні як чоловіки, так і жінки зможуть виставляти по шість біатлоністів в особисті гонки Кубка світу.

Найімовірніше, Німеччина зможе заявити на Олімпіаду також по шість спортсменів, але виступати усі не зможуть. Максимальна квота - чотири біатлоністи.

На Олімпійських Іграх у Пекіні німецька збірна буде захищати звання найкращої команди світу. На Олімпіаді-2018, що відбулася у Пхьончхані, німецькі біатлоністи стали переможцями медального заліку - три "золота", одне "срібло" та три "бронзи".

Що відомо

  • Сезон 2020/21 збірна Німеччини закінчила на третьому місці у заліку Кубка націй (як чоловіки, так і жінки).
  • Найкращий результат серед німецьких біатлоністів показали Франціска Пройс та Деніз Германн. У загальному заліку Кубка світу вони посіли третє та 10-е місця відповідно.
  • На чемпіонаті світу з біатлону збірна Німеччини здобула дві срібні нагороди - в індивідуальній гонці (Арнд Пайффер) та у жіночій естафеті (Франціска Пройсс, Деніз Германн, Ванесса Гінц, Яніна Геттіх).
  • Троє біатлоністів, які здобували нагороди на Олімпіаді-2018 у складі збірної Німеччини, вже завершили кар'єру: Лаура Дальмайєр (два "золота" та одна "бронза"), а також Арнд Пайффер ("золото" та "бронза") і Сімон Шемпп ("срібло" та "бронза").
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів