Потужний данк Леня та 10 очок. Як українець у складі "Візардз" переміг у овертаймі колишню команду AP

"Вашингтон Візардз" здобули 14 перемогу у 18 матчах, і Лень відіграв свою роль у перемозі.

Український баскетболіст Олексій Лень втретє у регулярному чемпіонаті зустрічався проти "Торонто Репторс". На початку року "Репторс" відрахували українця зі своєї команди, після чого центрового підписали "Вашингтон Візардз".

Після переходу до складу "Візардз" українець тричі зустрічався проти "Репторс". У перших двох матчах колишня команда Леня здобувала перемогу. Проте останній матч закінчився перемогою "Вашингтона".

Як зіграв Лень?

Лень укотре вийшов у старті "Вашингтон Візардз", проте його ігровий час був обмежений. Загалом українець відіграв 14 хвилин проти колишньої команди, однак і цього часу вистачило, щоб набрати 10 очок.

У першій чверті Лень виконав алей-уп після передачі від Рассела Вестбрука. Лідер "Візардз" обійшов опонента і накинув м'яча українцеві, після чого той вколотив його у кошик.

Саме під час першої чверті Лень здійснив більшу частину своїх результативних дій. Стартову 12-хвилинку українець закінчив із результатом у шість очок та чотири підбирання.

У третій чверті Лень скористався ще однією передачею Вестбрука. "Візардз" вдало вийшли у контратаку, після чого українець обробив м'яча і закинув його у кошик.

Гру проти "Репторс" Лень закінчив із 10 очками, чотирма підбираннями та одним асистом. А ось "Візардз" для перемоги довелося грати в овертаймі.

Ключовим моментом гри стала кінцівка овертайму. "Репторс" майже зрівняли рахунок за п'ять хвилин, проте баскетболісти "Візардз" за допомогою точних штрафних кидків втримали переможний результат - 131:129.

• Після відрахування з "Репторс" Лень зіграв 51 матч у складі "Візардз" (34 - зі старту). У середньому він проводить на майданчику 16 хвилин, під час яких набирає 7.4 очки та здійснює 4.2 підбирання.
  • "Візардз" Леня продовжують боротьбу за потрапляння у плей-ін НБАКоманди, які фінішують на 7-10 місцях у своїх конференціях, боротимуться між собою за дві перепустки у плей-оф. Команда українця посідає 10-е місце (31 перемога та 36 поразок), вигравши 14 із 18 матчів.

• 9 травня. Матч "Візардз" проти "Індіани Пейсерс".
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика