"Минай" не вийшов на гру з "Шахтарем" о 19:00. Матч розпочався о 19:35

"Минай" не вийшов на гру з "Шахтарем" о 19:00. Матч розпочався о 19:35

"Минай" не вийшов на гру з "Шахтарем" о 19:00. Матч розпочався о 19:35 ФК "Минай"

Гравці ужгородського клубу прибули на матч, однак відмовляються виходити на поле.

Футболісти "Миная" не вийшли на матч проти "Шахтаря" у 25-му турі чемпіонату України о 19:00.

Причина такого рішення пов'язана із відмовою самих футболістів виходити на поле. Що саме трапилося - не повідомляється, однак за інформацією порталу Ua-football, причиною є аномальне зростання коефіцієнтів на перемогу "Миная".

За день коефіцієнти на перемогу "Миная" у букмекерських конторах зросли з 27 до 44. Також джерело повідомляє, що найбільш популярною подією була ставка на тотал більше 3.5 голів.

Що відбувалося далі? Хронологія подій

  • О 19:00 матч не розпочався. За інформацією телеканалу "Футбол 2", гравці "Миная" зачинилися в роздягальні.
  • Гравцям "Миная" дали час вийти на поле до 19:25. Якщо до того часу вони не будуть у підтрибунному приміщенні, гра не відбудеться.
  • Асистент тренера "Миная" повідомив журналістові телеканалу "Футбол 2", що гравці вийдуть на поле.
  • Склад "Миная" на матч проти "Шахтаря": Попович, Саків, Матіч, Лопирьонок, Маємбе, Малепе, Хахльов, Бойко, Багайоко, Пиняшко, Одуеньї
  • Гравці "Миная" та "Шахтаря" вийшли на поле о 19:30.
  • Матч розпочався о 19:35

"Минай" перед матчем із "Шахтарем" займає останнє місце в чемпіонаті України. Якщо команда отримає технічну поразку, то ризикує вилетіти з чемпіонату України.

Водночас, "Шахтар" за умов технічної перемоги забезпечить собі друге місце в чемпіонаті України. І перепустку в кваліфікацію"Шахтар" розпочне виступи з 3-го раунду, якщо фінішує на другому місці Ліги чемпіонів.

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів