Відкритий чемпіонат Луцька з легкої атлетики: повідомили результати змагань

Відкритий чемпіонат Луцька з легкої атлетики: повідомили результати змагань Луцькрада

У Луцьку завершився Відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики серед дорослих, молоді та юніорів. Спортсмени змагалися на стадіоні "Авангард".

Усього в спортивному заході взяла участь майже сотня легкоатлетів зі спортивних дитячих шкіл Луцька та громади, Ківерців, Рожища, команда Волинського національного університету, а також зі Львова та Рівного, – повідомили в департаменті сім'ї, молоді та спорту міської ради.

Спортсмени луцьких дитячих спортшкіл № 3 та № 4 вибороли 13 нагород. У категорії "біг 400 метрів" Анжела Больчук-Лихач здобула "золото", Яна Совік – "срібло". У бігу на 800 метрів друге місце посів Дмитро Фесь, третє місце – Анастасія Кособуцька. На дистанції 200 метрів Віталій Кушнірчук отримав "бронзову" нагороду.

Відкритий чемпіонат міста Луцька з легкої атлетики: повідомили результати змаганьЛуцькрада

У спортивній ходьбі на 3 кілометри найкращий результат показала Аліна Гаврилюк, у дистанції на 5 кілометрів – Георгій Родзь.

"Золоту" медаль у метанні списа отримали лучани Максим Троцюк та Анастасія Туревич, "срібну" нагороду вибороли Адріана Біда та Роман Наумлюк.

У категорії "штовхання ядра" друге місце дісталося Анастасії Туревич, третє місце – Адріані Біді.

Нагадаємо, у січні цього року на Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики "Різдвяні старти" волиняни здобули три золоті медалі. У лютому волинський спортсмен, 25-річний Микола Пацула посів третє місце на Кубку України з легкої атлетики в приміщенні.