Стаховський вчетверте поспіль програв в 1/8 фіналу та вилетів з турніру у Празі

Стаховський вчетверте поспіль програв в 1/8 фіналу та вилетів з турніру у Празі FOX Sports

Український тенісист вкотре не подолав стадію 1/8 фіналу.

До чвертьфінального матчу "челленджера" у Празі Сергій Стаховський підходив, маючи в активі три перемоги поспіль. Український тенісист виграв два поєдинки у кваліфікації змагань, після чого у першому раунді здолав представника Казахстану Дмітрія Попка.

В 1/8 фіналу на Стаховського очікував представник Індії Суміт Нагал, який на турнірі був сіяний під восьмим номером. Тенісисти раніше не зустрічалися між собою, а сам Нагал у світовому рейтингу посідав 140-е місце.

За умов перемоги Стаховський вийшов би у чвертьфінал турніру, який би став для нього другим у 2021 році. В середині березня українець дійшов до чвертьфінальної стадії, змагаючись в італійській Б'єллі, проте після того покидав змагання за підсумками стартових раундів.

Як Стаховський зіграв проти Нагала?

Українець розпочав матч із перемоги у першому сеті. У першому сеті тенісисти обмінялися брейками за рахунку 2:2, після чого тривалий час не віддавали перевагу один одному. Проте за рахунку 4:4 Стаховський зробив ще один брейк, а у наступному геймі здобув перемогу у сеті.

Другий сет склався для Стаховського вкрай невдало. Українець розпочав партію, програючи із рахунком 0:4 і у підсумку взяв лише один гейм.

У третій партії Стаховському також довелося відіграватися після брейку Нагала за рахунку 1:1. Українець згодом зрівняв рахунок і навіть вийшов уперед - 4:3. Проте індійський тенісист не лише відігрався, але й забрав наступні три гейми та загалом - перепустку у чвертьфінал змагань.

Попри поразку, Стаховський реалізував більший відсоток брейк-поїнтів (50% проти 40%). Однак забрав лише 48% очок під час першої подачі (у суперника - 77%).

"Челленджер". Прага, 1/8 фіналу

Сергій Стаховський (Україна) - Суміт Нагал (Індія, 8) 1:2 (6:4, 1:6, 4:6)

Найкращим результатом Стаховського в 2021 році залишається чвертьфінал у Б'єллі. Востаннє він проходив далі чвертьфіналу у сітці ще в квітні 2019 року - на турнірі в Тайпеї він дійшов до фіналу, де поступився австрійцеві Деннісу Новаку.

• 5-9 травня. Прага - виліт в 1/8 фіналу
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів