Київщина розробляє власний бренд – ОДА

Київщина розробляє власний бренд – ОДА

Київщина розробляє власний бренд – ОДА УНІАН

Київська облдержадміністрація ініціювала розробку бренду, айдентики та брендбуку Київської області. Долучитись до розробки проєкту може кожен охочий.

Як повідомили у пресслужбі відомства, для регіону хочуть сформувати позитивний імідж, щоб зробити його більш привабливим для туристів та інвесторів.

"У сучасному суспільстві бренд потрібен кожному місту й області, які стрімко розвиваються і зацікавлені в розвитку туристичної індустрії та економічної сфери. Київщина прогресує. І ми не просто усвідомлюємо свої переваги, ми маємо на меті їх гідно презентувати. Саме тому в нас стартувала робота над створенням бренду. Це допоможе нам у якісній промоції нашого регіону в уже найближчій перспективі", – зазначив очільник Київської ОДА Василь Володін.

Попри те, що агенція Туристичних Ініціатив і White Studio Design вже почали працювати над розробкою бренду, долучитись до розробки проєкту може кожен. Щоб зробити це, потрібно надіслати свої пропозиції та мотиваційний лист на електронну адресу управління туризму облдержадміністрації [email protected]

У Київській ОДА зазначили, що до робочої групи з брендування ввійдуть представники сфери туризму, інвестори, потенційні туристи та жителі області.

"Створення унікального бренду, айдентики та брендбуку Київської області сприятиме активній реалізації туристичного потенціалу. Серед ключового – формування репутації та позитивного іміджу регіону, зростання туристичної та інвестиційної привабливості громад, а також ріст внутрішнього та зовнішнього ринків туризму", — додали у відомстві.

Що відомо

  • У Чорнобильської зони з'явився офіційний логотип і бренд-бук, які розробила українська креативна агенція Banda Agency за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів. Логотип представили на презентації 19 лютого.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше