Стівен Содерберг пояснив, чому порядок номінацій на "Оскарі" був змінений

Стівен Содерберг пояснив, чому порядок номінацій на "Оскарі" був змінений

Стівен Содерберг пояснив, чому порядок номінацій на "Оскарі" був змінений

За словами продюсера "Оскара", організатори сподівалися на більш драматичний фінал заходу. Але статуетка за найкращу чоловічу роль дісталася Ентоні Гопкінсу, який не прийшов на церемонію. Про це Содерберг розповів в інтерв'ю виданню Los Angeles Times.

Церемонія вручення нагород премії "Оскар" традиційно закінчується врученням статуетки за найкращий фільм, але у 2021 році головний приз вручили до оголошення найкращих актриси та актора першого плану.

Содерберг і його колеги по організації "Оскара" розмірковували над зміною порядку вручення нагород ще в січні, оскільки вважали, що промова акторів зазвичай більш ефектна, ніж у продюсерів, тому фінал шоу міг би вийти сильнішим. Крім того, організатори розраховували на здивування глядачів.

"Потім, коли оголосили номінантів і з'явилася ймовірність того, що Чедвіка [Боузмана] нагородять посмертно, ми вирішили, що його вдова може виступити від його імені", – розповідає Содерберг.

За його словами, відштовхуючись від цієї ідеї, організатори остаточно вирішили змінити порядок нагород. При цьому продюсер уточнив, що ніхто не був впевнений в перемозі Боузмана.

Cтатуетка за найкращу чоловічу роль дісталася Ентоні Гопкінсу за фільм "Батько" – актор не був присутній на церемонії, але пізніше він записав відеозвернення з подякою, де зокрема вшанував пам'ять Боузмана.

Нагадаємо, що 93 церемонію вручення нагород в США подивилися всього 9,85 млн осіб – це на 58% менше, чим у 2020 році. Ніколи раніше аудиторія "Оскара" не опускалася нижче 10 млн глядачів.

Читайте також

"Коктейльна вечірка для своїх без зайвого пафосу". Як пройшла церемонія вручення кінопремії "Оскар"

Огляд фільмів-номінантів на "Оскар - 2021", які точно отримають головні нагороди кіноакадемії

Як змінилися правила "Оскара": сексизм, расизм і пандемія

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше