Масова бійка на першій секунді та 100 хвилин вилучень у першому періоді. Що відбулося у матчі НХЛ

Масова бійка на першій секунді та 100 хвилин вилучень у першому періоді. Що відбулося у матчі НХЛ

Масова бійка на першій секунді та 100 хвилин вилучень у першому періоді. Що відбулося у матчі НХЛ AP

Хокеїсти "Рейнджерс" вирішили помститися за травмованого партнера по команді.

"Рейнджерс" та "Кепіталз" проводили між собою другу поспіль зустріч у регулярному чемпіонаті. "Вашингтон" до того часу вже забезпечив собі вихід у плей-оф, у той час, як "Нью-Йорк Рейнджерс" цю можливість втратили.

"Кепіталз" здобули перемогу у першій грі над "Рейнджерс" з рахунком 6:3. Однак той матч запам'ятався хокеїстам "Нью-Йорка" через травму одного із лідерів команди - росіянина Артємія Панаріна, який отримав її під час бійки із форвардом "Кепіталз" Томом Вілсоном.

НХЛ не покарала Вілсона дискваліфікацією за те, що той вдарив Панаріна, коли той вже був на льоду. Проте через два дні "Кепіталз" та "Рейнджерс" зустрілися між собою знову. Хокеїсти "Нью-Йорка" знову програли, однак були націлені на те, щоб помститися супернику за травмованого партнера по команді.

Що трапилося?

На старті поєдинку хокеїсти обох команд влаштували масову бійку, ініціаторами якої були саме гравці "Нью-Йорк Рейнджерс". Вже на першій секунді між собою зчепилися троє гравців: Кевін Руні, Колін Блеквелл та Філіп Ді Джузеппе з боку "Рейнджерс" і Нік Дауд, Карл Хагелін та Гарнет Хатавей у складі "Кепіталз" - кожен із них отримав по 5 хвилин штрафу.

На 50-й секунді "Рейнджерс" зачепили і винуватця травми Панаріна Тома Вілсона. З ним почав бійку захисник "Нью-Йорка" Брендан Сміт, який у підсумку отримав 17 хвилин штрафу. А ось Вілсон отримав травму верхньої частини тіла і на лід не повернувся.

Порушення тривали майже весь перший період. За 4:14 хвилини першого періоду матчу гравці обох команд загалом отримали 72 штрафні хвилини. А до кінця стартової 20-хвилинки "Рейнджерс" та "Кепіталз" отримали 100 хвилин штрафу.

Підсумком зустрічі стала друга поспіль перемога "Кепіталз" над "Рейнджерс" з рахунком 4:2. У наступних двох періодах гравці обох команд менше вступали між собою у розбірки і отримали лише 41 хвилину штрафу.

Як пояснили свої дії представники "Рейнджерс"?

Хокеїсти "Рейнджерс" визнали, що хотіли відповісти за травму свого лідера по команді і були націлені лише на це. Лише після того, як вони дізналися, що Вілсон не повернеться на лід, вони вирішили зосередитися саме на грі.

"Вважаю, що ми відчували за необхідне взяти цю справу у свої руки. Гадаю, це була гідна відповідь. Віддаю їм належне за те, що вони відповіли на виклик. Вони знали, наскільки ми засмучені [через травму Панаріна]. Ми вирішили цю проблему і решту матчу просто грали", - розповів центрфорвард "Рейнджерс" Раян Строум.

А ось Брендан Сміт, після заворушення з яким Том Вілсон отримав травму, наголосив, що не хотів брати на себе відповідальність за це. Однак через події у минулій грі він не мав іншого вибору.

"Ви всі бачили, що відбулося під час попередньої гри. Справді не хочу сильно зачіпати цю тему, вона і так виснажує. Гадаю, це мало вирішитися ще до гри, але так не сталося. Тому, на жаль, це було перекладено на мої плечі, і я взяв на себе цю відповідальність".

Що відомо

  • Панарін через травму пропустить заключні матчі "Рейнджерс" у регулярному чемпіонаті.
  • НХЛ раніше п'ять разів дискваліфіковувала Вілсона за грубу поведінку. За підсумками першої гри із "Рейнджерс" він отримав лише штраф у 5 тисяч доларів за удар у потилицю форварда Павєла Бухнєвіча, коли той був на льоду.
  • "Рейнджерс" зіграють наступний матч проти "Бостон Брюінз" 7 травня. "Вашингтон Кепіталз" зустрінуться проти "Філадельфії Флаєрз" 8-го.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу