"Челсі" вибив "Реал" та вийшов у фінал Ліги чемпіонів 2020/21

"Челсі" вибив "Реал" та вийшов у фінал Ліги чемпіонів 2020/21 AP Images

Третій вихід у фінал турніру для "Челсі".

Англійський "Челсі" у матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів обіграв іспанський "Реал" з рахунком 2:0. Цього рахунку вистачило для виходу у фінал, оскільки перший матч у Мадриді закінчився внічию 1:1.

Відкрили рахунок британці у першому таймі: Тімо Вернер зіграв на добиванні, після того як Кай Гавертц влучив у поперечину. Німецький нападник з одного метра влучив у порожні ворота - 1:0.

Наприкінці матчу, уже піся 80-ї хвилини, "Челсі" подвоїв перевагу: Мейсон Маунт замкнув простріл від Крістіана Пулішіча, 2:0. А розпочав контратаку британців Нголо Канте, який перехопив м'яч на чужій половині поля та одразу віддав на Пулішіча.

У "Реала" було кілька моментів, однак пробити воротаря "Челсі" мадридці не змогли. Водночас "Челсі" не реалізував чимало гольових моментів.

• Ліга чемпіонів. Півфінал. Матч-відповідь

"Челсі" (Англія) - "Реал" (Іспанія) 2:0

Результат за сумою двох матчів - 3:1 на користь "Челсі". Команда Томаса Тухеля виходить у фінал Ліги чемпіонів.

Для "Челсі" - це третій фінал в історії клубу. Попередні виходи у вирішальний матч: 2008 рік (поразка) та 2012 рік (перемога).

• Фінал Ліги чемпіонів - "Челсі" проти "Манчестер Сіті". Два англійські клуби розіграють звання переможця турніру. Фінал відбудеться в суботу, 29 травня, в Стамбулі за присутності 25 тисяч глядачів.
  • На шляху до фіналу "Челсі" виграв 8 матчів, зіграв 3 внічию та 1 програв.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика