Миколаївський журнал "Вересень" отримав міжнародне визнання

Миколаївський журнал "Вересень" отримав міжнародне визнання

Миколаївський журнал "Вересень" отримав міжнародне визнання Фото - Тетяни Бакоцької

Друковану й електронну версію науково-методичного, інформаційно-освітнього журналу "Вересень" зареєстрували в міжнародній базі даних періодичних видань. Про це в програмі "Радіодень" розповіла методистка навчально-методичної лабораторії управління розвитком регіональної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Людмила Назаренко.

"Міжнародне визнання журналу виводить його на якісно новий рівень. Це дасть змогу педагогам, послуговуючись публікаціями, творчо впроваджувати інновації в освітній процес, використовувати дослідження й досвід учених із України й сусідніх держав із впровадження нових підходів до навчання учнів", – сказала Людмила Назаренко.

Видання "Вересень" заснували 25 років тому представники редколегії Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. У журналі публікують результати сучасних теоретичних та експериментальних досліджень у галузі педагогіки, рецензії, наукові праці тощо.

"Участь можуть брати не лише науковці, а й представники науково-методичних структур, вчителі, керівники закладів освіти. Наше завдання не лише опублікувати статтю, а спонукати освітян до її обговорення", – розповіла Людмила Назаренко.

За словами директора Миколаївської ЗОШ № 57 імені Т. Шевченка Андрія Малахова, завдяки виданню "Вересень", у регіоні вдалося створити інформаційний простір, що сприяє розвитку наукового потенціалу в умовах карантинних обмежень. Пандемія коронавірусу спонукала до пошуку нових шляхів впровадження інноваційних технологій задля якісного навчання.

"Ми ділилися своїм досвідом роботи з освітянами під час обласних онлайн–семінарів. Це стосується і електронного документообігу, і новітніх платформ, які використовують всі освітяни у світі. Завдяки журналу "Вересень", із нашим досвідом впровадження новітніх технологій, зможуть ознайомитися більше колег, щоб застосовувати його і в інших школах", – сказав Андрій Малахов.

Читайте також: "Близько 100 легкоатлетів з п'яти областей України бігли "Миколаївську милю"

Нині представники редколегії журналу "Вересень" працюють над тим, щоб отримати DOI (digital object identifier). Це серійний номер, який використовують для постійної та унікальної ідентифікації об'єктів інтелектуальної власності будь-якого типу, що дозволить включити журнал до міжнародних науковометричних систем.

Читайте нас у Telegram: новини Миколаївщини

Підписуйтеся на Суспільне Миколаїв у Viber

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди