Тренера жіночої збірної України з гандболу звільнено. З ним команда не вийшла на чемпіонат світу ФГУ

Нового головного тренера шукатимуть за допомогою конкурсу.

Федерація гандболу України повідомила про звільнення з посади головного тренера жіночої команди Бориса Чижова. Відповідне рішення було прийняте під час засідання президії організації.

Причиною звільнення головного тренера жіночої збірної України стали незадовільні результати команди. Жіноча команда не змогла вийти до фінальної частини чемпіонату світу.

Із новим головним тренером федерація гандболу України поки що не визначилася. В організації повідомили, що оголосять конкурс на вакантну посаду.

Щодо тренера чоловічої збірної України, то федерація гандболу повідомила, що заслухає його звіт на наступному засіданні президії. Чоловіча команда під керівництвом Миколи Степанця вийшла до фінальної частини Євро-2022, проте у якості однієї із найкращих команд, що фінішували на третьому місці.

На посаді головного тренера Чижов пропрацював менше півроку. Його призначили тренером замість Наталі Ляпіної.

Під керівництвом Чижова жіноча збірна України з гандболу зіграла всього п'ять офіційних поєдинків, усі - у 2021 році. На груповій стадії першого етапу відбору на чемпіонат світу українки здобули дві перемоги у трьох матчах, посівши друге місце. А у плей-оф проти Швеції обмінялися перемогами, програвши домашній матч із різницею у 14 очок.

• Наступні матчі жіноча збірна України з гандболу зіграє у жовтні у відборі на Євро-2022.
  • Суперниками українок у відборі на чемпіонат Європи будуть гандболістки із Франції, Чехії та Хорватії.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - Джошуа