Ексголкіпера збірної Німеччини звільнили з посади директора клубу через расистський жарт

Ексголкіпера збірної Німеччини звільнили з посади директора клубу через расистський жарт

Ексголкіпера збірної Німеччини звільнили з посади директора клубу через расистський жарт AP

Колишній воротар вибачився, але текст із його жартом потрапив у публічну площину.

Ексголкіпера "Арсенала" Йєнса Лєманна звільнили з посади одного із директорів берлінської "Герти". Причиною став жарт над колишнім гравцем збірної Німеччини Деннісом Аого, повідомляє офіційний сайт клубу.

Лєманна звільнили через расистський жарт під час переписки із Аого. Колишнього футболіста взяли на роль експерта у студію Sky Germany під час півфінального матчу між "Манчестер Сіті" та ПСЖ.

Колишній воротар "привітав" 34-річного гравця із тим, що його запросили у студію. Однак використав репліку, яка не сподобалася Аого.

"Денніс - чорний, якого взяли по квоті?" - написав Лєманн Аого.

У підсумку ексзахисник збірної Німеччини не лише не відреагував позитивно на жарт ексворотаря, але й виклав переписку із Лєманном у мережу.

"Ти серйозно, Йєнсе Леманне? Припускаю, це повідомлення було призначене не для мене", - написав Аого.

Що відбулося далі?

Лєманн пізніше вибачився перед Аого за жарт. Він наголосив на тому, що ексгравець збірної Німеччини є достатньо кваліфікованим для того, щоб отримувати запрошення у студію, незважаючи на його колір шкіри.

"Особисте повідомлення Деннісу Аого створило враження, за яке я вибачився перед ним у розмові. Як колишній гравець збірної, Аого володіє достатніми званнями, є досить відомим та підвищує рейтинги Sky", - зазначив Лєманн.

Проте вибачення колишньому воротареві не допомогли. Його вирішили звільнити з посади члена ради директорів.

Що відомо

  • Лєманн та Аого виступили за збірну Німеччини в різні роки. Ексворотар закінчив кар'єру в національній команді в 2008-му, а Аого уперше отримав виклик у збірну в 2010-му.
  • Крім збірної Німеччинни, Аого міг виступати за Нігерію, маючи корені із цією країною. Проте у підсумку вирішив грати саме за німецьку команду.
  • До роботи в "Герті" Лєманн займав посаду тренера воротарів в "Арсеналі" та "Аугсбургу". В берлінському клубі він працював з травня 2020-го.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу