"Поки його не засудили". Промоутер Вердехо - про можливе розірвання угоди через підозру в убивстві

"Поки його не засудили". Промоутер Вердехо - про можливе розірвання угоди через підозру в убивстві

"Поки його не засудили". Промоутер Вердехо - про можливе розірвання угоди через підозру в убивстві BoxingScene

Боб Арум наголосив, що поки пуерториканський боксер залишається на контракті у промоушну.

27-річному Феліксу Вердехо в понеділок, 3 квітня, висунули обвинувачення в убивстві вагітної жінки. Боксерові відмовили у заставі - на час судових слухань він перебуватиме у федеральному ізоляторі в Пуерто-Рико.

Максимальне покарання, яке загрожує Вердехо за умови доведення його вини у злочинах - смертна кара. Промоушн Top Rank, на контракті якого перебуває боксер, вже відреагував - на офіційному сайті компанії ім'я пуерториканця зникло.

Попри це рішення, Вердехо все ще перебуває на контракті у компанії. Промоутер боксера Боб Арум у коментарі Boxing Scene наголосив, що позбавляти його угоди компанія не планує до тих пір, поки його вина не буде доведена.

"Всі, хто брав участь у цьому вбивстві, очевидно, здійснили жахливі речі. Ми в курсі того, що Фелікса заарештували, але всі повинні пам'ятати, що за системою законодавства Сполучених Штатів людина залишається невинною до тих пір, поки не буде доведена її вина у злочині", - зазначив Арум.

"Тому, у цьому сенсі, навіть якби його випустили під заставу, ми б не стали його промоутувати для наступного поєдинку. Але ми його і не будемо звільняти до тих пір, поки він пов'язаний з нами контрактом, і це наша офіційна позиція. Це справді трагічно, і таке важко уявити. Вердехо завжди поводив себе дуже чемно. Якщо він справді має відношення до цього, то це справді погано".

Вердехо перебуває на контракті у Top Rank впродовж восьми років. В грудні 2020-го він провів останній поєдинок, поступившись майбутньому супернику українця Василя Ломаченка Масайоші Накатані (нокаут у дев'ятому раунді).

Що відомо про справу Вердехо?

  • 29 квітня. Зникнення 27-річної жінки Кейшли Родрігез Ортіз, яка була вагітною від Вердехо.
  • 29 квітня. Згідно показів свідка та учасника злочину, Вердехо мав зустріч із жінкою, яка закінчилася тим, що він "вдарив її у обличчя" та посадив у автомобіль, після чого вона отримала ін'єкцію із наркотиком.
  • 29 квітня. Поліція допитала Вердехо по справі зникнення жінки, яку оголосили в розшук - боксер відмовився відповідати на питання.
  • 30 квітня. Поліція допитала дружину Вердехо - вона розповіла про любовний зв'язок її чоловіка із вагітною жінкою, яка зникла.
  • 1 травня. Тіло вагітної жінки знайдено мертвим у лагуні Сан-Хосе. Поліція також отримала у розпорядження відео із камери, на якому видно, як її зіштовхують у воду з автомобіля, схожого з машиною Вердехо.
  • 2 травня. Вердехо прибув у поліцейський відділ. Йому висунули підозри у скоєнні трьох злочинів: викрадення машини жертви, а також убивство та викрадення.
  • 3 травня. Судове слухання по справі Вердехо: боксер залишається під арештом без права на заставу.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика