Виставку "Чорнобиль. Подорож" відкрили для всіх охочих

Виставку "Чорнобиль. Подорож" відкрили для всіх охочих

Виставку "Чорнобиль. Подорож" відкрили для всіх охочих Фейсбук-сторінка Олександра Ткаченка

Виставку "Чорнобиль. Подорож", присвячену 35-й річниці трагедії на ЧАЕС, відкрили для відвідувачів. До експозиції потрапили архівні світлини та матеріали, які допоможуть зрозуміти вплив аварії на мистецтво.

Експозиція складається з 7 смислових блоків — від світового контексту карколомного 1986-го до розповіді про саму аварію; від історій людей, долі яких нерозривно пов’язані з подіями 26 квітня 1986 року, до діалогу щодо подальшої долі Чорнобиля, його майбутнього.

"Ця виставка – унікальна можливість поглибити свої знання про трагічну сторінку нашої історії. Не з художніх домислів та міфів, а з документальних і реальних фактів: фотографій, відеозаписів, розповідей ліквідаторів. Зрозуміти для себе, як все відбувалося насправді: що відчували очевидці та їхні перші думки. І усвідомити масштаб вибуху, що сколихнув весь світ", – написав на своїй сторінці міністр культури Олександр Ткаченко.

Виставку "Чорнобиль. Подорож" відкрили для всіх охочихФейсбук-сторінка Олександра Ткаченка

Під час огляду експозиції глядачі зможуть ознайомитися з архівними світлинами та відеоматеріалами, дізнатися спогади ліквідаторів та очевидців, зрозуміти вплив Чорнобилю на мистецтво: роботи світових митців і картини української художниці Марії Примаченко, а також віртуально відвідати "Чорнобиль" завдяки сучасним VR-технологіям.

Місце проведення: Київ, ВДНГ, павільйоні№1. Мультимедійна виставка триватиме до 15 липня. Графік роботи: вівторок-неділя, 10:00-20:00. Вхід – вільний, за попередньою реєстрацією.

Репортаж з виставки "Чорнобиль. Подорож" очікуйте на сайті Суспільне Культура незабаром.

Читайте також

Показати невидиме: інтерв'ю з Юрієм Косіним, який вже 35 років фотографує Чорнобиль

Як говорити з дітьми про Чорнобильську катастрофу? Розповідає письменниця Катерина Міхаліцина

Чому українці їдуть жити і працювати у зону відчуження? Розповідає авторка фільму "Люди зони"

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше