УЄФА розширила заявку збірних на Євро-2020 до 26 футболістів. Однак на гру можна заявити не всіх

УЄФА розширила заявку збірних на Євро-2020 до 26 футболістів. Однак на гру можна заявити не всіх

Офiцiйно
УЄФА розширила заявку збірних на Євро-2020 до 26 футболістів. Однак на гру можна заявити не всіх Facebook

Троє гравців перебуватимуть поза заявкою на матч турніру.

УЄФА ухвалила рішення щодо змін у заявці на чемпіонаті Європи-2020. Європейська організація розширила заявку збірних з 23 до 26 футболістів.

Відповідне рішення в організації затвердили через пандемію коронавірусу. В УЄФА врахували можливі позитивні тести на COVID-19 у складі команд і вирішили розширити заявку з метою уникнення проблем із кількістю футболістів на гру за умов захворювання.

Попри розширення заявки, на матчі чемпіонату Європи збірні, як і раніше, можуть заявити лише 23 гравців. Таким чином, перед кожним поєдинком троє футболістів перебуватимуть поза заявкою.

В УЄФА також зазначили, що збірні можуть вносити зміни у заявки на турнір до першого матчу чемпіонату Європи, який відбудеться 11 червня. Умови для внесення змін - травма футболіста або ж позитивний тест на коронавірус - його в організації прирівняли до травми.

Щодо дедлайну на подачу заявки на Євро-2020, то кожна збірна повинна відправити УЄФА свій список на турнір до 1 червня.

Розширення заявки на Євро-2020 - чергове рішення, яке УЄФА прийняла перед чемпіонатом Європи. Раніше в організації дозволили збільшити кількість замін в основний час з трьох до п'яти.

Які рішення прийняли в УЄФА перед Євро-2020

Що відомо

  • Ідею розширення заявки на Євро-2020 підтримали головні тренери Англії та Бельгії - Гарет Саутгейт та Роберто Мартінес. А також тренер збірної України Андрій Шевченко.
  • Україна втратила перед чемпіонатом Європи форварда Жуніора Мораєса - він пропустить півроку через розрив хрестоподібної зв'язки коліна.
  • Україна назвала список футболістів, які готуватимуться до Євро-2020. У ньому 36 футболістів.
Читайте також: Склад збірної України перед Євро-2020. Що дивує і кого підсумково викликав Андрій Шевченко

Що далі

  • Чемпіонат Європи з футболу відбудеться з 11 червня по 11 липня.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів