"Агробізнес" Волочиськ переміг "Полісся" з Житомира

"Агробізнес" Волочиськ переміг "Полісся" з Житомира Фото: ФК "Агробізнес" Волочиськ

Футбольний клуб "Агробізнес" Волочиськ здобув перемогу у матчі проти "Полісся" з Житомира. Гра закінчилася з рахунком 3:2. Про це повідомляє пресслужба ФК "Агробізнес".

Команда з волочиська зі старту першого тайму почала атакувати ворота "Полісся". Перший момент "Агробізнесу" вдалося створити на першій хвилині матчу, але завершити атаку голом волочисцям не вдалося.

Перший гол у цьому матчі вдалося забити господарям поляна 12 хвилині. Отримавши пас на правому фланзі гравець волочисців прострілив у штрафну де двоє гравців мали змогу замкнути передачу. Гравцю, який був першим на м'ячі, не вистачило декількох сантиметрів, щоб переправити м'яч у ворота. Тому передачу вдалося замкнути, іншому гравцю, який вбігав у штрафну "Полісся".

Після пропущеного голу Полісся почали тиснути на господарів поля, і намагалися більше контролювати гру та створювати атаки. Господарі теж відповідали, але командам не вдалося реалізувати моменти в основний час першого тайму.

А ось у доданий арбітром час до першого тайму, красивим голом зміг відзначитись гравець "Агробізнеса". Отримавши м'яч справа біля штрафної суперника, гравець зміг обробити м'яч та на замаху прибрати захисника. Після чого зміг філігранним ударом відправити м'яч у сітку воріт.

У другому таймі команди знову по черзі створювали атаки біля воріт. Але забити, вже третій м'яч, вдалося гравцям "Агробізнеса". Неподалік від штрафної "Полісся", гравець Агробізнесу зміг отримати пас від товариша і з розвороту закинув м'яч за "комірець" голкіперу "Полісся".

На 66 хвилині інтригу у матчі, забивши гол, відродили гравці "Полісся". Закидання у штрафну зміг замкнути гравець. Через 10 хвилин гравцям вдалося створити другу результативну атаку, і скоротити відрив.

До кінця гри, "Полісся" не змогло завершити результатом "навалу" на ворота господарів поля, які раз по раз відповідали контратаками.

• "Агробізнес" Волочиськ зіграв у нічию з рівненським "Вересом". Коментарі тренерів
  • Футбольний клуб "Агробізнес" Волочиськ у 23 турі здобув перемогу над київською "Оболонню". Матч завершився з рахунком 1:0. Цією перемогою Агробізнес перервав шестиматчеву безвиграшну серію та наблизився у турнірній таблиці до лідерів чемпіонату, які борються за вихід з Першої ліги до УПЛ.
  • Наразі "Агробізнес" займає четверту сходинку турнірної таблиці Першої-ліги, відстаючи від третьої команди на один заліковий пункт.