Видовищний данк Михайлюка - у топ-10 найяскравіших моментів ігрового дня в НБА: відео

Один із моментів дня в НБА присвятили українському баскетболісту.

Українець Святослав Михайлюк став одним із учасників регулярної підбірки НБА. Його результативна дія у матчі "Оклахоми-Сіті Тандер" проти "Фінікс Санз" стала одним із найяскравіших моментів дня у НБА.

Михайлюк набрав сім очок у матчі проти "Санз", а його команда зазнала поразки із рахунком 120:123. Попри це, в НБА відзначили данк українця - на початку четвертої чверті він вколотив м'яча однією рукою у кошик суперника.

Момент із данком Михайлюка посів восьме місце в списку. Очолив його Бен Сіммонс із "Філадельфії 76ерс", який на останніх секундах овертайму пальцями переправив м'яча у кошик "Сан-Антоніо Спьорс" після неточного кидка у виконанні Джоеля Ембііда.

Ось відео топ-10 найяскравіших моментів ігрового дня в НБА

Святослав Михайлюк провів на майданчику проти "Санз" 15 хвилин. Крім семи очок, він також здійснив два підбирання. Лише один із трьох 3-очкових у виконанні українця виявився влучними.

Наступну гру "Тандер" Михайлюка зіграють проти "Сакраменто Кінгз" 5 травня.

Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТеніс