12 голосів, 12 мов: Пономарьов з Дзідзьо, Мірзояном, Тополею виконали піснеспів до Великодня

12 голосів, 12 мов: Пономарьов з Дзідзьо, Мірзояном, Тополею виконали піснеспів до Великодня

12 голосів, 12 мов: Пономарьов з Дзідзьо, Мірзояном, Тополею виконали піснеспів до Великодня instagram.com/ponomaryovoleksandr

Співак Олександр Пономарьов об'єднав колег і друзів, аби створити піснеспів "Христос Воскрес". Композиція виконана 12-ма мовами, зокрема й арамейською.

Презентація кліпу відбулася 1 травня і за добу зібрала 700 тисяч переглядів на You Tube.

Знімання відбувалося у дендрологічному парку на Київщині. В проєкті взяли участь 12 зірок: Віктор Павлік, Тоня Матвієнко, Оля Цибульська, Віталій Козловський, Тарас Тополя, Арсен Мірзоян, Наталя Холоденко, Злата Огневич, оперний співак Хе Му, DZIDZIO та настоятель монастиря в Грузії схиархимандрит отець Серафим.

Як зазначено в описі під кліпом: "Вперше в світі уніфікований пасхальний піснеспів «Христос Воскрес», слова якого сотні років не змінювалися, звучить однією мелодією, написаною Олександром Пономарьовим".

Партитура для оркестру та хорове аранжування створив Дмитро Коновалов. Окрім зірок у кліпі взяли участь оркестр та хор Заслуженого Академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України під керівництвом диригента Дмитра Антонюка, дитячий хор: Art music school ZABAVA, а також бандуристка Marina Krut.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше