Українка Ангеліна Калініна виграла другий тенісний турнір поспіль

Українка Ангеліна Калініна виграла другий тенісний турнір поспіль

Українка Ангеліна Калініна виграла другий тенісний турнір поспіль ФТУ

Її переможна серія складає 10 перемог.

Українська тенісистка Ангеліна Калініна - переможниця ґрунтового турніру ITF W60 в хоратському Загребі. Вона пройшла з першого раунду турніру, не була сіяною, а у фіналі розгромила представницю Росії, Каміллу Рахімову.

Це була перша зустріч Калініної проти Рахімової. Росіянка - четверта сіяна на турнірі.

Для перемоги Ангеліні вистачило 72 хвилини, вона розгромила суперницю у двох сетах. Усього українка віддала росіянці чотири гейми - один у першому сеті, три у другому.

Калініна виграла усі гейми на своїй подачі, у першій партії зробила три брейки, а в другій - один. Загалом українка заробила п'ять брейкпоїнтів на подачах суперниці, реалізувала чотири з них.

  • ITF W60. Загреб. Фінал

Камілла Рахімова (Росія, 4) - Ангеліна Калініна (Україна) 0:2 (1:6, 3:6)

Для Калініної - це другий поспіль виграний турнір, на минулому тижні вона перемогла на змаганнях у Португалії. Відповідно, серія перемог українки уже складає 10 перемог.

Переможна серія Калініної: як вона триває

  • Ангеліна виграла уже десять матчів поспіль: спершу вона перемогла на турнірі ITF W25 у Оейраші (5 перемог), а тепер - у Загребі.
  • Загалом на ґрунті у сезоні 2021 року Калініна виграла 13 з 15 матчів (вона програла свою першу гру на покритті та ще один матч у Оейраші).
  • Вихід у фінал Загреба вплине на місце Калініної у світовому рейтингу - вона підійметься на 137 місце (+28 місць у рейтингу).
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу