«Десна» зіграла внічию проти ковалівського «Колоса»

«Десна» зіграла внічию проти ковалівського «Колоса» Фото - ФК "Десна"

Рахунок 2:2 і завершення гри у меншості «деснянців»: сьогодні, 1 травня, в рамках 24-го туру УПЛ чернігівська «Десна» вдома приймала команду «Колос» із Ковалівки.

Рахунок на 30-ій хвилині відкрив гравець «Колосу» Кирило Петров. Це був єдиний м’яч у першому таймі.

Другий тайм був більш насиченим: 52-га хвилина матчу відзначилась знову голом у ворота «Десни», який забив В’ячеслав Чурко.

За 7 хвилин після того гравець «Десни» Владислав Калитвинцев забив перший м’яч у ворота ковалівської команди.

Втім, на 66 хвилині матчу капітан «Десни» Владислав Огіря отримав другу жовту картку за матч, через що був вилучений з поля. «Десна» залишилась до кінця гри у меншості, проте це завадило зрівняти рахунок: на 83-ій хвилині другий гол у ворота «Ковалівки» забив півзахисник «Десни» Єгор Картушов.

Таким чином підопічні Олександра Рябоконя мають на рахунку 37 очок – це стільки ж, як і у полтавської «Ворскли», яка ще має сьогодні зіграти у 24-му турі проти київського «Динамо». У «Колоса» наразі 38 очок – він на 4-му місці турнірної таблиці УПЛ.

Наступний матч чернігівська «Десна» проведе 5 травня, у якому зустрінеться із полтавською «Ворсклою».