У Шотландії гравець у перерві повідомив про закінчення кар'єри. Йому нагадали про спробу самогубства

У Шотландії гравець у перерві повідомив про закінчення кар'єри. Йому нагадали про спробу самогубства

У Шотландії гравець у перерві повідомив про закінчення кар'єри. Йому нагадали про спробу самогубства Sky Sports

Футболіст не витримав і сказав, що не планує більше виступати на професійному рівні.

Під час матчу другого дивізіону чемпіонату Шотландії відбулася незвична подія. 32-річний футболіст Девід Кокс закінчив кар'єру під час матчу, оскільки його образили.

Кокс виступав за шотландську команду "Альбіон Роверс", яка є представником четвертого дивізіону місцевої першості. За підсумками першого раунду змагань команда потрапила до списку претендентів на виліт та бореться за збереження прописки.

У четвер "Альбіон" грав проти найближчого переслідувача "Стенхаусмюїра" - ці дві команди мають найкращі шанси на збереження місця в дивізіоні на наступний сезон. Саме під час цієї гри Кокс вирішив закінчити кар'єру.

Що трапилося?

На перерву "Альбіон" та "Стенхаусмюїр" пішли за мінімальної переваги "Роверс", які відкрили рахунок на 31-й хвилині. Однак на поле повернулися не всі гравці - Девід Кокс покинув межі стадіону і сказав, що закінчує кар'єру.

Причину такого рішення 32-річний футболіст пояснив тим, що його образив футболіст команди суперника. Кокс, який розпочинав гру на лаві запасних, кілька разів емоційно обмінявся репліками із футболістом "Стенхаусмюїра". І стверджує: той нагадав йому про невдалу спробу самогубства.

"Другий тайм лише розпочався, але я покинув стадіон. Я не грав у тому матчі, був на лаві запасних. З одним із гравців із команди "Стенні"Скорочена назва "Стенхаусмюїру" у мене була суперечка. Він нагадав мені про стан мого психічного здоров'я. Сказав, що я мав зробити "все правильно" того разу. Для деяких хлопців, можливо, це нічого не означає, але з мене досить чути це. Мені не так багато платять, щоб я таке вислуховував. Якби ми зустрілися в ночі, я б, можливо, зламав цьому хлопцю ноги. Намагався сказати про цей інцидент арбітру, але він не відреагував, бо нічого не чув".

Кокс також повідомив, що не уперше отримує такі образи під час своєї кар'єри. У 2019 році форвард розповідав, як під час депресії його образив один із футболістів, після чого він ледь не скоїв самогубство.

Як відреагували у футбольній асоціації?

Попри те, що інцидент відбувся у матчі четвертого дивізіону, шотландська футбольна асоціація звернула увагу на цей момент. І повідомила про початок власного розслідування.

В організації розповіли, що заслухали позицію обох учасників інциденту. І повідомили, що враховуючи те, що обвинувачення є досить серйозними, хочуть провести своє власне розслідування.

"Обидва гравці звинувачують один одного у серйозних та неприйнятних коментарях під час гри, які стосуються благополуччя та психічного здоров'я. Хоча ми погоджуємося із тим, що деякі речі дійсно можуть бути сказані під час матчу, вважаємо, що подібні звинувачення є достатньо серйозними для проведення більш детального розслідування".

В команді "Альбіон Роверс" також відреагували на інцидент. Клуб випустив заяву, у якій наголосив, що такі коментарі не повинні проходити поза увагою. Крім цього, "Роверс" зазначили, що погодилися б на те, щоб бойкотувати другий тайм матчу, однак на той момент вони не знали, що насправді трапилося.

Що відомо

  • Кокс за суперечку під час останнього матчу отримав жовту картку від арбітра.
  • На високому рівні Кокс виступав лише на початку кар'єри - він двічі виходив на заміну у складі "Кілмарнока" у сезоні 2008/09, однак голами не відзначався.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів