УЄФА підтримала "британський" бойкот соцмереж. І закликала скаржитися на образи у повідомленнях

УЄФА підтримала "британський" бойкот соцмереж. І закликала скаржитися на образи у повідомленнях

УЄФА підтримала "британський" бойкот соцмереж. І закликала скаржитися на образи у повідомленнях AP

В організації також не будуть публікувати інформацію на своїх сторінках у соцмережах.

УЄФА підтримала Футбольну асоціацію Англії та інші організації щодо бойкоту соцмереж, який триватиме кілька днів. Про це повідомив президент організації Александр Чеферін.

Спортивні організації та медіа-платформи на території Великої Британії перейдуть у режим "тиші" на своїх соціальних платформах в ніч з п'ятниці на суботу, 1 травня. Таким чином, в країні хочуть боротися із політикою керівництва соціальних мереж, яке не сприяє зменшенню поширення онлайн-образ відносно спортсменів та всіх тих, хто має зв'язок із професійним спортом.

Читайте також: Футбольні клуби Англії масово бойкотуватимуть соцмережі. У чому причина та скільки це триватиме

В УЄФА вважають бойкот соцмереж слушною акцією. Чеферін повідомив, що на соціальних платформах організації впродовж кількох днів також не буде публікуватися жоден контент та звернення.

"Порушення є як на полі, так і в соціальних мережах. Це неприпустимо і такі речі повинні припинитися за участі влади, а також компаній-лідерів соціальних мереж. Дозволяти культурі ненависті рости - дуже небезпечно, і не лише для футболу, але й для суспільства загалом. Ось, чому ми підтримуємо цю ініціативу. Футболу треба зайняти позицію, і мене вразила солідарність, яку проявили гравці, клуби та зацікавлені сторони".

Чеферін також закликав клуби, гравців та представників європейських асоціацій повідомляти УЄФА про випадки образ у соціальних мережах. Яким чином організація сприятиме їх покаранню президент УЄФА не конкретизував.

Бойкот триватиме впродовж трьох днів та закінчиться 3 травня.

Що відомо

  • УЄФА тривалий час займається боротьбою із расизмом у футболі. Крім рекламних роликів проти дискримінації, організація карає за випадки із расизмом на полі - відсторонення від суддівства в березні отримав резервний арбітр Себастьян Кольцеску за расистське звернення під час матчу Ліги чемпіонів між ПСЖ та "Башакшехіром".
  • У лютому представники англійського футболу звернулися до виконавчих директорів Facebook та Twitter - Марка Цукерберга та Джека Дорсі - з метою перешкоджання поширенню образ у соцмережах.
  • Одним із перших протест проти образ у соцмережах висловив колишній нападник "Арсенала" та "Барселони" Тьєррі Анрі. Він вимкнув свої аккаунти у соцмережах.
  • На початку квітня представник англійського Чемпіоншипу "Свонзі" бойкотував соцмережі впродовж тижня - перший клуб, який вдався до такої акції.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу