З херсонського порту вивезли Чорногорський пісок - поліція відкрила кримінальне провадження

З херсонського порту вивезли Чорногорський пісок - поліція відкрила кримінальне провадження

З херсонського порту вивезли Чорногорський пісок - поліція відкрила кримінальне провадження
ГУНП в Херсонській області

У Херсоні поліція відкрила кримінальне провадження щодо незаконного завантаження та переміщення Чорногорського піску з території морського торговельного порту.

Як повідомив заступник начальник слідчого управління ГУНП в Херсонській області Віктор Баранецький, слідчі з’ясували, що службові особи морського торгівельного порту, всупереч ухвали суду про зберігання арештованого Чорногорського піску, самовільно вивезли суміш.

Вони завантажили пісок на три баржі та перемістили їх до першого та другого затонів порту.

Наразі відходи піску, що утворилися після піскоструменевої обробки днищ суден у м. Бієла Республіка Чорногорія, загальною вагою 3 870 494 кг., знаходяться в трьох баржах на річці Дніпро.

За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.388 Кримінального кодексу України "Незаконні дії щодо майна, на яке накладено арешт, заставленого майна або майна, яке описано чи підлягає конфіскації".

Що відомо

  • 17 грудня 2019 року у Херсонському морпорту за підробленими документами розвантажили тонни відходів з Чорногорії.
  • 28 грудня 2019 року у Херсоні мітингували люди проти завезення піску з Чорногорії.
  • Поліція відкрила три кримінальних провадження за фактом завезення у Херсон небезпечного піску з Чорногорії.
  • Наразі досудове розслідування на контролі керівництва обласної поліції та проводиться під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.
  • 27 квітня у херсонських ЗМІ з’явилась інформація про незаконне завантаження та переміщення Чорногорського піску на території порту. Слідче управління поліції області перевіряє цей факт.

Вибір редакції

На початок