Склад збірної України зі стрибків у воду на Кубок світу та на чемпіонат Європи з водних видів спорту

Склад збірної України зі стрибків у воду на Кубок світу та на чемпіонат Європи з водних видів спорту

Склад збірної України зі стрибків у воду на Кубок світу та на чемпіонат Європи з водних видів спорту Df-ua.org

Хто боротиметься за олімпійські ліцензії та медалі у складі збірної України.

Збірна України зі стрибків у воду у травні візьме участь на двох турнірах - Кубку світу у Токіо, а також на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, який відбудеться у Будапешті.

На Кубку світу українські стрибуни у воду боротимуться за олімпійські ліцензії. Україна вже здобула чотири ліцензії на Ігри у Токіо і на найближчому турнірі боротиметься за наступні ліцензії:

  • Чоловічі та жіночі синхронні стрибки з 3-метрового трампліна та 10-метрової вишки (по 1 команді максимум на дисципліну).
  • Усі індивідуальні дисципліні - максимум по 1 квоті.

Хто виступить за збірну України на найближчих турнірах?

Ліцензійний турнір: 11 спортсменів
  • Чоловіки: Олександр Горшковозов, Олег Колодій, Станіслав Оліферчик, Олексій Середа, Олег Сербін, Євген Науменко

Олег Колодій (трамплін 3 метри) та Олексій Середа (вишка 10 метрів) вже здобули ліцензії на Ігри.

  • Жінки: Вікторія Кесар, Анна Письменська, Анна Арнаутова, Софія Лискун, Ксенія Байло.

Вікторія Кесар (трамплін 3 метри) та Софія Лискун (вишка 10 метрів) гарантували участь на Іграх у Токіо.

Щодо складу збірної України на чемпіонат Європи, то він складатиметься із 13 спортсменів. У Будапешті змагатимуться двоє молодих стрибунів у воду - Ілля Трушин та 14-річний Кіріл Болюх, для якого це будуть перші дорослі змагання.

Чемпіонат Європи: 13 спортсменів
  • Чоловіки: Олександр Горшковозов, Олег Колодій, Станіслав Оліферчик, Олексій Середа, Олег Сербін, Євген Науменко, Ілля Трушин, Кіріл Болюх

Олександр Горшковозов - чотириразовий призер чемпіонатів Європи з водних видів спорту ("срібло - 2016 рік, командні стрибки у воду, а також "бронзи" в 2014 (трамплін 3 метри) та 2016 (трамплін 3 та 10 метрів) роках). Олег Колодій - чемпіон Європи у 2018 році зі змішаних командних стрибків у воду, Станіслав Оліферчик - бронзовий призер Євро-2018 у міксті (3-метровий трамплін).

  • Жінки: Вікторія Кесар, Анна Письменська, Анна Арнаутова, Софія Лискун та Ксенія Байло

Софія Лискун - чемпіонка Європи-2018 зі змішаних командних стрибків у воду (у парі з Олегом Колодієм). Вікторія Кесар - бронзова призерка у міксті зі стрибків з 3-метрового трампліну (в парі зі Станіславом Оліферчиком). Анна Письменська - триразова призерка Євро - два "срібла" (2010, 2012 роки - синхронні стрибки з 3-метрового трампліну) та "бронза" в 2014 - синхронні стрибки з 3-метрового трампліну.

Що відомо

Ліцензійний турнір у Токіо мав відбутися 18-23 квітня, проте Міжнародна федерація плавання попередньо повідомляла, що його скасовано через невиконані гарантії японською стороною. Тим не менш, турнір відбудеться саме у Токіо - МФП та Японія домовилися про його перенесення на більш пізні дати - Кубок світу пройде з 1 по 6 травня.

Що далі

  • 1-5 травня. Кубок світу зі стрибків у воду (ліцензійний турнір) - Токіо
  • 10-23 травня. Чемпіонат Європи з водних видів спорту - Будапешт.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів