Розпочато конкурс постерів від "Агентів крові" до Всесвітнього дня донора

Розпочато конкурс постерів від "Агентів крові" до Всесвітнього дня донора

Розпочато конкурс постерів від "Агентів крові" до Всесвітнього дня донора

До Всесвітнього дня донора крові, який відзначається 14 червня, громадська організація "Агенти крові" запускає конкурс для дизайнерів, художників та ілюстраторів на найкращу обкладинку для постерів ArtDonation. Про це повідомляється на сайті організації.

Таким чином "Агенти крові" хочуть привернути більше уваги до цієї теми та боротися з необізнаністю населення про Всесвітній день донора та упередженим ставленням до здачі крові взагалі.

Роботи переможців стануть символами Всеукраїнського дня донора (14 червня 2021) та будуть включені в онлайн та офлайн-виставку, яка відбуватиметься в межах святкувань Всесвітнього дня донора в Україні.

Розпочато конкурс постерів від "Агентів крові" до Всесвітнього дня донора

Переможців обиратимуть професіонали: артдиректори, спеціалісти соціальних проєктів та дизайнери. Серед них – ілюстратор Сергій Майдуков, керівниця видавництва "Основи" Дана Павличко, співзасновник Kyiv Academy of Media Arts Сергій Вовк, засновники агенції CREVV Антон та Наташа Іванови, засновник Gres Todorchuk та UAnimals Олександр Тодорчук і артдиректор Numo Team, художник Саша Биченко.

Крім цього, переможці отримають такі призи:

  • 1 місце – Графічний планшет WACOM Intuos Pro L
  • 2 місце – Гарнітура BOSE QuietComfort Earbuds Black
  • 3 місце – "Міні-бібліотека" від видавництва ОСНОВИ

Конкурс триватиме з 26 квітня до 25 травня, ім'я переможців оголосять напередодні Дня донора. Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету. З вимогами і правилами ви можете ознайомитись на сайті "Агентів крові".

Що відомо

  • Всесвітній день донора крові відзначається 14 червня. У цей день в 1868 році народився Карл Ландштейнер, австрійський лікар, імунолог, який отримав в 1930 році Нобелівську премію за відкриття груп крові людини.
  • Щорічно донорство крові рятує мільйони життів, але щоб всім пацієнтам її вистачило – на кожну 1 000 жителів потрібно 40 донорів. Між тим, кількість донорів в Україні втричі менша за рекомендації ВООЗ – 70% українців здають кров лише один раз у житті.
  • “Агенти Крові” – громадська організація, яка пропагує добровільне, безоплатне та регулярне донорство крові та компонентів. Наразі в організації налічується 50 волонтерів. За п’ять з половиною років існування волонтери допомогли зібрати близько 3000 літрів крові (приблизно 7000 донорів та 9000 пацієнтів, які отримали цю кров).

Читайте також

Як стати донором та почати рятувати життя

"Зробити цей світ кращим". Історія одеситки, яка мріє стати заслуженим донором України

На початок