Каратисти Житомирщини вибороли комплект нагород на Чемпіонаті України з традиційного карате Клуб "Ронін"

23-26 квітня у місті Кропивницький пройшов Чемпіонат України з традиційного карате серед юніорів та молоді. До складу збірної команди Житомирщини увійшло одинадцять спортсменів віком від 12 років: десятеро з Житомира та один з Бердичева. Каратисти вибороли 5 медалей: дві золотих, дві срібних та одну бронзову.

Про це Суспільному розповів президент ГО клуб "Ронін", голова Житомирського обласного осередку Федерації традиційного карате-до України Анатолій Кузьменко. За його словами, попри складнощі у процесі тренувань через перебування у "червоній" зоні карантину, вихованцям клубу "Ронін" вдалося зібратися, проявити силу волі і вміння та гідно виступити у Чемпіонаті України з традиційного карате.

Каратисти Житомирщини вибороли комплект нагород на Чемпіонаті України з традиційного каратеКлуб "Ронін"

У розділі ката особисте стала срібною призеркою Чемпіонату серед юніорів (16-17 років) Кристина Ломєєва.

У розділі куміте особисте серед молоді (18-20 років) виборов бронзову нагороду Іван Чабаненко.

Анатолій Кузьменко здобув 2 золотих медалі у розділах куміте і фукуго та срібну нагороду у розділі ката серед дорослих.

Усі переможці Чемпіонату увійшли до Національної збірної з традиційного карате та розпочинають підготовку до міжнародних змагань.