Олександр Зінченко - четвертий українець в історії з результативною дією у півфіналі Ліги чемпіонів AP

Лише три українські футболісти раніше відзначилися подібними діями.

Український футболіст Олександр Зінченко відзначився гольовою передачею у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів між "Манчестер Сіті" та ПСЖ (перемога англійської команди 2:1). Зінченко вийшов на поле на 61-й хвилині, а три хвилини потому записав на себе ассист: віддав на Кевіна де Брейне, який напівподачею-напівударом зрівняв рахунок у матчі.

Цей гол змінив хід матчу - "Манчестер Сіті" вдалося не тільки відігратися, але й вийти уперед. Обидва голи були забиті уже після того, як на поле вийшов Олександр Зінченко.

Для українця - це перша результативна дія у цьому сезоні Ліги чемпіонів, і третя загалом у кар'єрі. Двічі він ассистував у сезоні 2018/19 на стадії групового етапу (матчі проти "Шальке" та "Шахтаря").

Загалом Олександр став лише четвертим українцем, який відзначився результативною дією на рівні півфіналу Ліги чемпіонів. Його ассист перервав 11-річну серію з моменту попередньої участі українців у гольовій атаці: у 2010 році Анатолій Тимощук віддав результативну передачу на Ар'єна Роббена у складі "Баварії".

Усі українці, які відзначилася результативними діями у півфіналах Ліги чемпіонів

• Андрій Шевченко: 4 голи (сезон 1998/98 - дубль за "Динамо" (проти "Баварії"), сезон 2002/03 та 2005/06 - голи за "Мілан" (проти "Інтера" та ПСВ)
  • Віталій Косовський: 1 гол (сезон 1998/99 - за "Динамо" (проти "Баварії")
  • Анатолій Тимощук: 1 ассист (сезон 2009/10 - за "Баварію" (проти "Ліона")
  • Олександр Зінченко: 1 ассист (сезон 2020/21 - за "Манчестер Сіті" (проти ПСЖ)

Українські футболісти лише в п'яти півфінальних матчах в історії Ліги чемпіонів відзначалися голами або ассистами.

Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спортПлаванняФехтуванняСтрільбаТенісВажка атлетика