"Змінив та виграв гру". Як Лень провів другий за результативністю матч у сезоні НБА AP

"Візардз" відзначили гру Леня, підготувавши окрему підбірку моментів.

Українець Олексій Лень провів один із найрезультативніших матчів у сезоні НБА. У складі "Вашингтон Візардз" центровий набрав 18 очок у матчі проти "Лос-Анджелес Лейкерс" (116:107).

Лень з'явився на майданчику зі старту і відіграв 25 хвилин. За цей час українець зупинився в кроці від другого поспіль дабл-дабла - крім 18 очок він зробив дев'ять підбирань.

У складі "Візардз" Лень також став другим за результативністю гравцем, набравши стільки ж очок, що і Рассел Вестбрук, який виконав 30-й трипл-дабл у сезоні - 18 очок, 18 підбирань та 14 асистів. Більше очок за Леня та Вестбрука набрав лише Бредлі Біл - 27.

"Візардз" відзначили гру Леня у матчі проти "Лейкерс". Після гри вони підготували підбірку найкращих моментів за участю українця.

Як зіграв Олексій Лень: відео моментів

Що сказали Лень та його тренер після матчу?

Внесок Олексія Леня у перемогу "Візардз" відзначив головний тренер Скотт Брукс. Лень вдруге поспіль набрав більше 15 очок за матч, однак цього разу його команда змогла перемогти.

"Його хвилини змінили хід гри. Його хвилини практично її [гру] виграли. Дуже радий за нього".

Сам Лень, коментуючи результат поєдинку, відзначив, що зосереджений лише на наступних матчах та боротьбі за вихід у плей-оф.

""У нас був поганий сезон. Але якщо ми сильно виступимо наприкінці [регулярного чемпіонату] і потрапимо у плей-оф, люди будуть це пам'ятати до кінця сезону".

Лень лише двічі до гри проти "Лейкерс" набирав 18+ очок у сезоні 2020/21. Найрезультативнішим для українця став поєдинок проти "Бруклін Нетс" (106:113), який він закінчив із показником у 20 очок.

Топ-5 найрезультативніших матчів Леня у сезоні

• 22 березня: "Бруклін Нетс" (106:113) - 20 очок.
  • 6 лютого. "Маямі Хіт" (95:122) - 18 очок
  • 29 квітня. "Лос-Анджелес Лейкерс" (116:107) - 18 очок
  • 27 квітня. "Сакраменто Кінгз" (143:146 ОТ) - 17 очок
  • 10 квітня. "Голден Стейт Ворріорз" (110:107) - 15 очок

• Лень став гравцем "Візардз" в січні 2021 року після того, як його відрахували "Торонто Репторс".
  • В середньому у складі "Візардз" Лень проводить на майданчику 16.1 хвилину та набирає 7.4 очки, а також здійснює 4.2 підбирання.
  • В квітні "Візардз" здобули 11 перемог у 16 матчах, а також мали 8-матчеву переможну серію.
  • "Візардз" продовжують боротьбу за вихід у плей-оф НБА. Команда Леня посідає 10-е місце в турнірній таблиці Східної конференції - 28 перемог, 34 поразки.

• До кінця регулярного чемпіонату залишилося 10 матчів. Найближчий поєдинок "Візардз" проведуть проти "Клівленд Кавальєрс" 1 травня.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів