Спортсмени з Одещини завоювали 9 медалей на чемпіонаті України з вільної боротьби

Спортсмени з Одещини завоювали 9 медалей на чемпіонаті України з вільної боротьби На фото: на вищій сходинці - чемпіон України одесит Радіон Маленков

Спортсмени Одеської області завоювали дев'ять медалей на чемпіонаті України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, який відбувся в Харкові. Про таке повідомили у пресслужбі НОК в Одеській області.

На змаганнях Одещину представляв 21 спортсмен. Усього вдалося вибороти 2 золоті, 3 срібні та 4 бронзові нагороди.

У найважчих вікових категоріях чемпіонами стали: представниця южненського ФСК "Хімік" Марія Зенкіна в категорії "до 70 кг" та борець одеського СК "Чемпіон" Радіон Маленков.

Одеські спортсмени завоювали 9 медалей на Чемпіонаті України з вільної боротьбиНОК в Одеській області

На вищій сходинці Марія Зенкіна

Срібні медалі завоювали два спортсмени Одеської обласної школи боротьби Микола Терзі (до 52 кг) та Констанція Сарбаєва (до 54 кг).

Тренер Іван Пєтков зі своїми вихованцями-призерами чемпіонату України – Миколою Терзі та Констанцією Сарбаєвою

Ще одною срібною призеркою стала борчиня з міста Южне – Анастасія Шеремет, яка виступала в категорії "до 66 кг".

На другій сходинці п'єдесталу – южненка Анастасія Шеремет

Бронзу вибороли: представники Одеської обласної школи боротьби Максим Гросу (до 41 кг), Ілля Васіліогло (до 68 кг), борець одеської СДЮСШОР-14 Гусейн Ісмаілов (до 62 кг), а також спортсмен ізмаїльської ДЮСШ Імір Коондур (до 75 кг).