Microsoft вперше за 15 років планує змінити шрифт за замовчанням в Office

Microsoft вперше за 15 років планує змінити шрифт за замовчанням в Office

Microsoft вперше за 15 років планує змінити шрифт за замовчанням в Office Microsoft

Компанія Microsoft з 2022 року замінить шрифт за замовчанням, який використовується у програмах Office.

"Calibri був шрифтом за замовчанням для всього Microsoft з 2007 року, коли він замінив Times New Roman у Microsoft Office. Він нам добре послужив, але ми віримо, що настав час розвиватися. Щоб допомогти нам задати новий напрямок, ми замовили п’ять оригінальних, спеціальних шрифтів, щоб врешті-решт замінити Calibri", — повідомили у компанії.

Тепер компанія запропонувала користувачам їх протестувати. Нові шрифти мають назви Meet Tenorite, Bierstadt, Skeena, Seaford та Grandview.

Як відзначається Tenorite розробили Ерін МакЛафлін і Вей Хуанг, Skeena - Джон Хадсон і Пол Ханслоу, Bierstadt створив Стів Маттісон зазначивши, що його надихнула швейцарська типографіка середини ХХ століття.

Що відомо

  • Amazon, Alphabet Inc та Microsoft, взяли на себе зобов'язання забезпечити свою роботу без викидів вуглецю та досягти нульового рівня забруднення, оскільки очікується, що попит на дані і цифрові послуги стабільно зростатиме.
  • Від хакерської атаки на сервери компанії Microsoft могли постраждати щонайменше 60 тисяч малих і середніх бізнесів по всьому світу. Білий дім планує створити координаційну кібергрупу для оцінки масштабу атаки.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше