"Сестри Тельнюк" готуються до двох концертів

"Сестри Тельнюк" готуються до двох концертів

"Сестри Тельнюк" готуються до двох концертів https://www.facebook.com/telnyuksisters/

У найближчий час дует "Сестри Тельнюк" проведе два концерти, один з яких відбудеться у Львівському оперному театрі разом з капелою "Трембіта". Про це Галя та Леся Тельнюк розказали на радіо "Промінь".

"Зараз готуємося до рок-концерту з нашими музикантами Андрієм Вітом та Олегом Путятіним, який відбудеться найближчим часом. Якщо буде така можливість, то ми виступимо наживо і побачимо ваші очі і вас усіх. А якщо ні, то тоді до зустрічі знову в онлайн-режимі, і до зустрічі в ефірі. А ще ми готуємося до запису нашої програми "Агнус Дей" разом з хором і оркестром у Храмі Воскресіння. Сподіваємося, це відбудеться найближчим часом. А також до концерту в Оперному театрі у Львові разом з капелою "Трембіта". Це буде гарний великий концерт, присвячений ювілею цього колективу", — сказали "Сестри Тельнюк".

Нещодавно дует поширив на стрімінгових платформах пісню "Люди самотні", яка написана на вірш Сергія Жадана. За словами співачок, вони зустрілися з письменником та музикантом на Національному мистецькому фестивалі "Кропивницький" ("KropFest"), після якого у соцмережах з'явився вірш Жадана.

"Цей вірш ми також сприйняли, як ластівку, яка прилетіла до нас у вікно. Він надзвичайно людяний, теплий, в ньому є такі щирі нотки, щирі переживання і співчуття до людей самотніх, до людей одиноких. Саме те, що для кожного з нас є місце, є робота в цьому житті. У відношенні до цих людей, ми кожному можемо подарувати щось від себе — надію, пісню, хороше слово, співчуття. На все це ми спроможні і здатні. Не хотілося, щоб ця пісня була якоюсь шумною, голосною. Ми хотіли її зробити інтимною, близькою, дуже тихою", — сказали співачки.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше