Vivienne Mort і Omana записали дует, презентувавши нову версію пісні "Демони"

Vivienne Mort і Omana записали дует, презентувавши нову версію пісні "Демони"

Vivienne Mort і Omana записали дует, презентувавши нову версію пісні "Демони" Радіо Промінь

В історії дискографії Vivienne Mort "Демони" є першою піснею, яка виконана дуетом. Солістка та засновниця гурту Даніела Заюшкіна неодноразово наголошувала, що не є прихильницею спільних записів. Відступити від своїх правил вона змогла, бо давно знайома з лідером гурту Omana Олексієм Богомольним.

"Мій підхід до колаборацій такий: або це має відбуватися з людьми, на яких я росла, або з якими разом, як з Льошею, ми щось робимо зараз. З незнайомими музикантами та артистами мені це робити важко. І я насправді отримую багато таких пропозицій, але змушена відмовитися тому, що не зможу відповідати за результат. Особливо якщо потрібно створити щось в онлайн-процесі", - сказала Заюшкіна в ефірі радіо "Промінь".

Лідер гурту Omana Олексій Богомольний до 2009 року був гітаристом Vivienne Mort. За його словами, він познайомився з Даною Заюшкіною на початку історії гурту, у 2007 році.

"Я був гітарист, а Дана прийшла як людина, яка мислить, яка дивиться не на гітарне соло чи на якийсь драм-біт, як на цілісну композицію. В неї я почав вчитися, як робити пісні, і Дана мені дуже багато допомагала, наприклад, з вокалом", - сказав він.

Пісня "Демони" увійшла до складу альбому гурту Omana "Альбом жахів", який був випущений навесні 2020 року. Зав рік ця пісня з'явилися не лише в акустичній версії дуетом, також до неї презентовано кліп.

"В якийсь момент я вирішив Дані показати пісню, але там було рокове аранжування, бо я експресивно роблю, гітара мій інструмент. Тоді ми вирішили, що буде цікаво зробити щось особливе. І ми створили нову формулу. Ми взяли цю пісню і подумали, як їй дати нове життя. Тому вийшла акустика, яка закінчується марш-оркестром, — розказав Богомольний. — І відео під кінець ми теж задумали, щоб зробити не просто реліз, а потім пісню, а щоб максимально підсилити, створити враження. І мені здається, що це відео вийшло настільки класним, що доповнює пісню, не заважає їй".

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше