У Житомирі розпочався Всеукраїнський турнір із футзалу серед підрозділів ДШВ

У Житомирі розпочався Всеукраїнський турнір із футзалу серед підрозділів ДШВ Оригінальне

На спортивному майданчику фізкультурно-оздоровчого комплексу у Житомирі 4-го лютого розпочався чемпіонат України з футзалу серед підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних сил України. На змагання приїхали 9 команд.

Гра між командами житомирських десантників "Купол-95" та десантників і Дніпра у перший день завершилась з рахунком 9:2.

Капітан команди "Купол-95" Олександр Поліщук розповів, що спочатку команда розгубилася і пропустила гол, а потім зібралась і змогла перемогти. Гравці у повному складі сподіваються на вдалий результат.

Команда Дніпра, хоча і поступилась, але має шанси потрапити у фінальну частину.

Капітан команди із Дніпра Юрій Черненко: "Минулорічні переможці турніру-десантники із Краматорська перемогли команду із Києва з рахунком 4:3 і маю надію повторити минулорічний успіх".

Капітан команди Краматорська Сергій Обіховський: "Команди змагаються у двох таймах по 12 хвилин ігрового часу. Хто набере більше очок, змагатиметься у фінальній частині у двох підгрупах".

Співорганізатор змагань Андрій Палагін: "Фінал відбудеться 7-го лютого о 13-й годині".