Український фільм "Цей дощ ніколи не скінчиться" отримав головну нагороду на фестивалі у Німеччині

Український фільм "Цей дощ ніколи не скінчиться" отримав головну нагороду на фестивалі у Німеччині

Український фільм "Цей дощ ніколи не скінчиться" отримав головну нагороду на фестивалі у Німеччині

Український фільм "Цей дощ ніколи не скінчиться" режисерки Аліни Горлової отримав головну нагороду "Золоту лілію" на кінофестивалі goEast у Німеччині. Про це повідомляє пресслужба Держкіно.

Головний герой стрічки "Цей дощ ніколи не скінчиться" — Андрій Сулейман. У пошуках мирного життя хлопець разом разом із родиною переїхав із Сирії до України. Але тут він знову опиняється в епіцентрі військового конфлікту на Донбасі, де є волонтером Червоного Хреста. Після смерті батька Андрій вирішує поховати його тіло в Сирії.

Кадр з фільму "Цей дощ ніколи не скінчиться"Кадр з фільму.

Кадр з фільму "Цей дощ ніколи не скінчиться"

"Показ фільму і перемога на фестивалі в Німеччині для нас дуже важлива, адже частина цього фільму знімалася саме в цій країні. Більш того, атмосфера goEast унікальна і заохочує до діалогу, який нам зараз дуже потрібний.

Унікальність цього кінофестивалю полягає у фокусі на східноєвропейське кіно. Мета фестивалю — познайомити глядачів Західної Європи з кінематографом нашого регіону і завдяки цьому створити діалог між аудиторію і режисерами, а також між учасниками фестивалю", — розповідає режисерка Аліна Горлова.

Що відомо

  • Фільм є копродукцією України, Латвії, Німеччини й Катару, був профінансований Державним агентством України з питань кіно, Латвійським кіноцентром, фондами IDFA Bertha Fund та Doha Film Institute.
  • Режисерка – Аліна Горлова, сценарісти – Аліна Горлова, Максим Наконечний, оператор – В’ячеслав Цвєтков, продюсер – Максим Наконечний (TABOR, Україна), ко-продюсери – Ilona Bičevska (Avantis promo, Латвія), Patrick Hamm (Bulldog agenda, Німеччина).
  • Раніше стрічка "Цей дощ ніколи не скінчиться" отримала перемогу в конкурсі дебютів First Appearance найбільшого фестивалю документального кіно IDFA в Амстердамі та стала переможцем Festival dei Popoli у Флоренції.
  • В інтерв’ю Суспільне Культура режисерка стрічки Аліна Горлова розповіла про те, як народжувалася особлива атмосфера цього чорно-білого фільму, зв'язок між Сирією і Донбасом та рішення, які довелося приймати після смерті одного з героїв.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше