ЦВК зареєструвала Аксьонова народним депутатом

ЦВК зареєструвала Аксьонова народним депутатом

ЦВК зареєструвала Аксьонова народним депутатом
Андрій Аксьонов. Фото: Добропільська міська рада

Центральна виборча комісія зареєструвала депутатом Верховної Ради України Андрія Аксьонова, який переміг на проміжних виборах у ОВК №50 28 березня.

Це рішення ЦВК ухвалила 27 квітня на засіданні.

Андрій Аксьонов на довиборах у Верховну Раду балотувався від політичної партії "Порядок". Його звинувачували у проведенні "референдуму" у 2014 році та набутті російського громадянства.

Правоохоронці звинувачували мера Добропілля в тому, що він, користуючись службовим становищем, підписував табелі обліку робочого часу з неправдивою інформацією про відпрацьовану ним кількість годин. Таким чином він намагався приховати свою регулярну відсутність на роботі та поїздки в анексований Крим.

Аксьонов не з'являвся на засідання суду, а у травні 2018 року був оголошений у розшук через те, що несподівано покинув територію України. За словами Аксьонова, у той час він лікувався від онкологічного захворювання у Німеччині.

Що відомо

  • 21 квітня міський голова Добропілля Андрій Аксьонов достроково склав свої повноваження.
  • 28 березня пройшли проміжні вибори народних депутатів в одномандатних виборчих округах №50 в Донецькій області та №87 в Івано-Франківській області.
  • Центральна Виборча Комісія за результатами виборів на 50 виборчому окрузі встановила перемогу Андрія Аксьонова.
  • На дострокових виборах до Верховної Ради у 2019 році перемогу на ОВК №50 перемогу отримав Руслан Требушкін. На місцевих виборах у 2020 році він балатувався на посаду міського голови Покровська від партії "За майбутнє". Требушкін переміг з 35,62% (7 929 голоси), обігнавши Дмитра Артьомова з ОПЗЖ, який набрав 27,79% (5 688 голосів), та склав повноваження народного депутата.
  • 22 грудня 2020 року ЦВК призначила проміжні вибори народного депутата на ОВК №50.
  • Центральна виборча комісія зареєструвала 19 кандидатів в народні депутати на проміжних виборах до Верховної Ради на окрузі №50.

Вибір редакції

На початок