У Чернігові висадили чотири сакури за 40 тисяч гривень

У Чернігові висадили чотири сакури за 40 тисяч гривень

У Чернігові висадили чотири сакури за 40 тисяч гривень
ФОТО: Суспільне Чернігів

У центрі Чернігова висадили чотири нові сакури за 40 тисяч гривень. Про це Суспільному розповіла співробітниця «Зеленбуду» Дарина Чепурна.

«Така ціна через те, що це повноцінні дерева віком від восьми до десяти років, спеціально виведені для нашого клімату. Розквітнути вони мають наприкінці травня», – прокоментувала Дарина Чепурна.

Все, що ми купуємо для посадок у місті, це вже є перевірені часом дерева, які приживаються в міських умовах. Чому ми саме ці дерева і вибираємо.
Такий вигляд має сакура
Такий вигляд має сакура. ФОТО: Суспільне Чернігів

Працівники «Зеленбуду» висадили чотири дерева неподалік філармонійного центру, вздовж проспекту Миру. Раніше тут були каштани, але вони висохли, каже Дарина Чепурна. Сакури повинні прижитися.

Працівники «Зеленбуду» висадили чотири дерева неподалік філармонійного центру, вздовж проспекту Миру
Працівники «Зеленбуду» висадили чотири дерева неподалік філармонійного центру, вздовж проспекту Миру. ФОТО: Суспільне Чернігів

За словами Дарини Чепурної, квіт сакур у Чернігові очікується наприкінці травня. Посадка одного такого дерева місту коштувала приблизно 10 тисяч гривень. Щоб вони прижилися, їх треба вчасно поливати та удобрювати.

Читайте також:

Куц пояснив, на що витратять 290 мільйонів гривень під час капремонту Валу у Чернігові

На початок