УЄФА розширить заявку збірних на чемпіонаті Європи-2020. Чому та скільки гравців зможуть заявити

УЄФА розширить заявку збірних на чемпіонаті Європи-2020. Чому та скільки гравців зможуть заявити

УЄФА розширить заявку збірних на чемпіонаті Європи-2020. Чому та скільки гравців зможуть заявити AP

На Євро-2020 тренери зможуть розраховувати на 26 гравців.

УЄФА ухвалить рішення на користь розширення заявки збірних на чемпіонаті Європи-2020 з футболу. Про це повідомляє The Times.

Заявку національних збірних розширять з 23-х до 26 футболістів. Питання її розширення вже було розглянуто комітетом змагань під час засідання у понеділок, 26 квітня. Тепер рішення має ухвалити виконавчий комітет організації - очікується, що це відбудеться до кінця тижня.

Перед цим УЄФА отримала пропозицію щодо розширення заявки команд до 25 футболістів. Проте в організації підуть назустріч тренерам європейських збірних та дозволять заявити на турнір ще одного гравця.

Читайте також: УЄФА розгляне можливість розширення заявки збірних на Євро-2020. Ідею підтримав Андрій Шевченко

Водночас, джерело не повідомляє, чи планують в УЄФА розглянути питання створення списку футболістів, які перебуватимуть у "режимі очікування". Планувалося, що туди потраплять ті гравці, які попередньо не будуть внесені збірними до заявки, однак через травму або хворобу когось із футболістів змінять їх перед турніром.

Пропозицію щодо розширення заявки на Євро-2020 висунув головний тренер збірної Італії Роберто Манчіні. Її підтримав очільник Польської футбольної асоціації Збігнєв Бонєк, який, крім цього, є віце-президентом УЄФА.

Це не єдине рішення, яке УЄФА прийняла щодо чемпіонату Європи-2020. Раніше в організації дозволили збільшити кількість замін в основний час з трьох до п'яти.

Які рішення прийняли в УЄФА перед Євро-2020

Що відомо

Читайте також: Чому сім футболістів збірної України пропустять старт підготовки до Євро-2020

Чемпіонат Європи з футболу відбудеться з 11 червня по 11 липня.

Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт