Одеські спортсменки завоювали "бронзу" Кубку світу зі спортивної акробатики

Одеські спортсменки завоювали "бронзу" Кубку світу зі спортивної акробатики Фото: Одеська міська рада

Спортсменки з Одеси посіли третє місце на Кубку світу зі спортивної акробатики, що відбувся у болгарському місті Софія. Про таке повідомили в пресслужбі Одеської міської ради.

Там розповіли що змагання проходили з 21 до 27 квітня. Призерками турніру стали Маргарита Цюрупа та Аріна Біляєва. Спортсменки завоювали бронзові медалі Кубку світу у віковій категорії "сеньйорки".

Одеські спортсменки завоювали "бронзу" Кубку світу зі спортивної акробатикиОдеська міська рада

До турніру акробаток підготували тренери-викладачі Олена Рошинець, Катерина Рошинець та Віктор Рошинець. Загалом на Кубку світу виступили 85 спортсменів з восьми країн.