Почався фінальний етап конкурсу на посаду виконавчого директора УКФ

Почався фінальний етап конкурсу на посаду виконавчого директора УКФ

Почався фінальний етап конкурсу на посаду виконавчого директора УКФ УКФ

27 квітня о 10:00 на YouTube-каналі "Укрінформ" почалось засідання Наглядової ради Українського культурного фонду з конкурсного добору на посаду виконавчого директора УКФ.

На сайті УКФ зазначається, що у фінальному етапі конкурсу на посаду виконавчого директора фонду братимуть участь 12 кандидатів:

 1. Берковський Владислав
 2. Журавчак Олександр
 3. Кужельний Микола 
 4. Кучменко Наталія
 5. Міранков Сергій
 6. Негрієнко Роман
 7. Осадча Ірина
 8. Рагімова Анастасія
 9. Румко Жанна 
 10. Снєгур Вікторія
 11. Соснов Олег
 12. Стебельська Оксана

Що відомо

 • Наглядова рада Українського культурного фонду не змогла обрати нового виконавчого директора під час першого конкурсу. Фавориткою конкурсу тоді стала Анастаcія Рагімова, але жоден претендент на посаду не набрав більшості голосів.
 • Другий конкурс на посаду виконавчого директора УКФ оголосили 29 березня.
 • До цього три роки посаду виконавчого директора УКФ обіймала Юлія Федів. Вона мала також брати участь у перевиборах, але за день до конкурсу заявила, що не буде брати участі в новому конкурсі.
 • 14 квітня Лариса Мудрак очолила Наглядову раду Українського культурного фонду, оскільки Михайло Захаревич склав повноваження за станом здоров'я. Що найперше має зробити новообрана голова Фонду, якою вбачає стратегію розвитку УКФ після 2021 року та хто має стати виконавчим директором культурної інституції – Лариса Мудрак розповіла в інтерв'ю Радіо Культура. Це її перше інтерв'ю у статусі голови Наглядової ради УКФ.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше