Лень оформив другий дабл-дабл за рік у напруженій грі проти "Спьорс". Відео найкращих моментів AP

Крім 17 очок, українець набрав ще 10 підбирань.

Центровий збірної України Олексій Лень оформив другий дабл-дабл у сезоні НБА. Гравець "Вашингтон Візардз" зробив це у матчі проти "Сан-Антоніо Спьорс", який команда програла в овертаймі з рахунком 143:146.

Як і в попередніх поєдинках у складі "Візардз", Лень з'явився зі старту у матчі проти "Спьорс". Проте уперше за 11 ігор провів на майданчику більше 20 хвилин - загалом із врахуванням овер-тайму українець відіграв 23 хвилини. Цього часу вистачило, щоб оформити дабл-дабл - 17 очок та 10 підбирань.

Як зіграв Лень?

Лень провів досить різносторонній матч в контексті результативних дій. Усі найяскравіші дії українець виконав у другій половині зустрічі, коли "Візардз" намагалися відіграти відставання від "Спьорс".

• Корпусом проштовхнув гравця і зробив потужний данк
  • Зробив блок-шот під своїм кільцем і данк під чужим
  • Втратив, але одразу ж виборов м'яч, після чого оформив точний кидок
  • Виконав нетиповий для себе триочковий кидок

Кінцівка зустрічі між "Візардз" та "Спьорс" була напруженою, обидві команди мали перевагу лише в два очки одна над одною. "Вашингтон" відігрався останнім та перевів гру в овертайм. Однак там команда Леня поступилася із різницею у три очки.

Крім 17 очок та 10 підбирань, в активі Леня у матчі проти "Сан-Антоніо Спьорс" по одному асисту та блок-шоту. Також українець реалізував лише восьмий із 24 триочкових у сезоні 2020/21.

Для Леня дабл-дабл у матчі проти "Спьорс" став 71-м у кар'єрі. Однак лише другим за рік: уперше українцеві це вдалося зробити у матчі проти "Сакраменто Кінгз" (119:121), який був зіграний 18 березня - 13 очок та 12 підбирань.

• Поразка проти "Спьорс" перервала восьмиматчеву переможну серію "Візардз". Перед цим "Вашингтон" програв "Фінікс Санс" (106:134) 11 квітня.
  • "Візардз" у турнірній таблиці Східної конференції перебувають на 10-му місці (27 перемог, 34 поразки).
  • Наступний матч "Вашингтон Візардз" проведуть проти "Лос-Анджелес Лейкерс" 29 квітня.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів