Гурт Go_A здійснив експедицію в Чорнобиль

Гурт Go_A здійснив експедицію в Чорнобиль

Гурт Go_A здійснив експедицію в Чорнобиль

Представник України на Євробаченні-2021 гурт Go_A побував у фольклорній експедиції чорнобильською місцевістю. О 20:00 на ютубі Євробачення, а також  у влозі "Hallo, Євробачення!" гурт покаже, звідки бере свій початок композиція "SHUM", яка прозвучить 18 травня на міжнародній арені.

Учасники гурту разом зі знімальною групою Суспільного відвідали Прип'ять, Чорнобиль, радіолокаційну станцію "Дуга" та побачили 4-й енергоблок. Також вони завітали у село Горностайпіль, щоб послухати та поспівати поліських пісень разом з самодіяльним фольклорним народним ансамбль "Журавка".

Під час експедиції, проводячи невелику екскурсію, учасники гурту Go_A поділяться глибокими сенсами й головним меседжем пісні — незважаючи ні на що, природа відновлюється та перемагає, а людям треба їй у цьому допомагати.

Найцікавіші моменти поїздки та враження гурту Go_A від експедиції, дивіться у понеділок, 26 квітня, у влозі "Hallo, Євробачення!" з ведучою Анною Тульєвою, а також на ютубі Євробачення.

Зазначимо, представник України на Пісенному конкурсі Євробачення гурт Go_A виступить 18 травня у першому півфіналі конкурсу під номером 15.

Нагадаємо, півфінали (18, 20 травня) і фінал (22 травня) Пісенного конкурсу Євробачення-2021 транслюватимуться на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше