Херсонські спортсменки здобули золото та срібло на чемпіонаті Європи з трьох видів боротьби Херсонська обласна рада

23 квітня у Польщі відбувся фінал чемпіонату Європи з трьох видів боротьби. На змаганнях дві спортсменки з Херсонської області здобули золото та срібло.

Про це повідомляє Херсонська обласна рада.

"Спортсменки КЗ "Херсонська школа вищої спортивної майстерності", дві майстрині спорту України міжнародного класу Тетяна Ріжко та Алла Белінська в кваліфікаційному відборі та у ¼ фіналу здолали суперниць та отримали право виборювати найвищі нагороди в фіналі чемпіонату Європи", - йдеться у повідомленні.

У фіналі Алла Белінська з рахунком 6:3 перемогла борчиню з Болгарії та здобула золото чемпіонату Європи у ваговій категорії 72 кг.

Тетяна Ріжко стала віцечемпіонкою чемпіонату Європи у ваговій категорії 65 кг, виборовши срібло.

В підсумку жіноча збірна України - друга в командному заліку на чемпіонаті Європи з трьох видів боротьби.

• Збірна України – третя у медальному заліку на чемпіонаті Європи з боротьби.