В Іспанії арбітр змусив усю команду повернутися на поле після фінального свистка. У чому причина

Арбітр передчасно оголосив про закінчення матчу.

Матч "Севільї" та "Гранади" 33-му турі чемпіонату Іспанії закінчився курйозним випадком. Гравці "Севільї" були змушені повертатися на поле з роздягальні через помилкове рішення арбітра.

Основний час зустрічі між "Севільєю" та "Гранадою" закінчився із рахунком 2:1. На 90-й хвилині гості відіграли один м'яч - Роберто Сольдадо реалізував одинадцятиметровий удар, однак переможцем поле покинула "Севілья".

Проте згодом футболісти "Севільї" були змушені на нього повернутися. Головний арбітр зустрічі Рікардо де Бургос оголосив про закінчення матчу раніше, ніж це було заплановано.

До основного часу матчу арбітр додав чотири хвилини. Весь цей час команди мали перебувати на поле, однак свисток Де Бургоса пролунав після закінчення третьої хвилини.

Що відбулося далі?

Представники "Гранади" висловили своє незадоволення через рішення судді закінчити матч раніше. У цей же час футболісти "Севільї" святкували перемогу та покидали межі поля.

Арбітр з'ясував, що передчасно оголосив про закінчення поєдинку. І змусив обидві команди продовжувати гру, хоча частина гравців "Севільї" вже перебувала в роздягальні.

У підсумку всі футболісти повернулися на поле. А деяким гравцям "Севільї" довелося навіть переодягатися на полі, оскільки вони не встигли цього зробити в роздягальні.

Матч відновили, а команди переграли хвилину. На результаті це не відобразилася: після "другого" фінального свистка переможцем все одно стала "Севілья".

Як у "Севільї" відреагували на рішення арбітра?

Гравці "Севільї" здивувалися тому, що арбітр змусив їх повертатися на поле, щоб дограти поєдинок. Півзахисник команди Лукас Окампос визнав: такого раніше він не бачив.

"Арбітр зупинив матч передчасно, оскільки думав, що час уже сплинув. Потім сказав нам, що помилився. Я ніколи такого не бачив. Нам довелося знову переодягатися та виходити на поле".

А ось захисник "Севільї" Жюль Кунде іронічно відреагував на рішення головного арбітра.

"Якщо хочете, ми можемо повторити матч", - написав захисник у Twitter.

• Рікардо Де Бургос - 35-річний арбітр, який працює в Іспанї з 2011 року. У 2018-му отримав категорію ФІФА.
  • У сезоні 2020/21 Де Бургос показав усього чотири червоні картки у матчах, які обслуговував у якості головного арбітра.
  • "Севілья" після 33 турів чемпіонату Іспанії має в активі 70 очок (четверте місце) та відстає від лідера "Атлетіко" на три очки.
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт