День народження UA: Радіо Промінь: як це було

День народження UA: Радіо Промінь: як це було

День народження UA: Радіо Промінь: як це було

22 квітня перша українська музична радіостанція відсвяткувала свій 56-й день народження. З 8:00 до 00:00 години у прямому ефірі UA: Радіо Промінь відбувався святковий марафон.

Темою цьогорічного дня народження обрали найяскравіші історії про святкування днів народження та найнезвичайніші місця, де довелося зустрічати новий рік свого життя — про них розповідали зіркові гості та віддані слухачі.

Відомі музиканти та шоумени наживо та у включеннях вітали улюблену радіостанцію зі святом, підписували подарунковий мерч для уважних слухачів, ставили свої улюблені треки й навіть розігрували ведучих.

Ранковий слот провели Анна Заклецька та Дмитро Захарченко, першим привітав UA: Радіо Промінь з днем народження Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики України. Першим гостем святкового дня у студії став Сергій Притула.

"Раз на 19 років на мій день народження зі мною відбувається якась халепа. В ніч на 22 червня 2000 року в Лондоні я потрапив у неприємну історію, яка закінчилася бійкою. Після цього я місяць відвалявся в госпіталі Святого Варфоломія, і потім ще багато років у цей день намагався усамітнитися. Але час іде, все забувається, і ще через 19 років, коли мені виповнилося 38, пізно ввечері на піку святкування я зламав ногу. Тому, дивлячись на це і розуміючи певну циклічність у житті, я собі подумав, що в 57 я з дому не вийду", — з гумором розповів про свої найнезвичайніші святкування Сергій Притула.

Також він озвучив найоригінальніше привітання на день народження UA: Радіо Промінь, гідно впоравшися з завданням ведучих: скласти побажання з використанням слів  "стара шкапа", "асенізатор" та "Радіо Промінь".

Свої вітання в прямому ефірі також висловили Ната Жижченко з Onuka та Олег Михайлюта, Фагот з "ТНМК".

Слухайте увесь ранковий слот тут:

Вдень з 12:00 до 16:00 у студії працювали Ольга Бродська та В'ячеслав Ільїн. Вітали радіо Оля Чернишова з гурту [О], Галина Бабій, радіоведуча, яка пропрацювала на радіо Промінь 30 років, Дмитро Шуров, Pianoбой, Тарас Тополя, соліст гурту "Антитіла", музикант Гордій Старух. До студії завітала Катя Гапочка, вокалістка гурту "Гапочка".

Катя Гапочка

Катя Гапочка

Щодо найнезвичнішого офлайн дня народження Олександр Чемеров розказав таку історію: "У нас був великий концерт, після якого ми їхали вже додому і я чомусь вирішив вилізти у вікно автомобіля і прокричати поліції декілька слів. Нас зупинили, мене побили, але я вижив і запам’ятав це — було кльово". Продовжив її Євген Галич: "Я лише порвав штани поліцейському, ми заплатили за їх ремонт". А закінчив Андрій Хливнюк: "Користуючись нагодою, хочу передати привіт усім офіцерам поліції, чоловікам і жінкам, які стоять на захисті правопорядку, і перепросити у них за мою витівку".

Прослухати увесь вечірній слот можна тут:

З 20:00, відразу після завершення 12-годинного святкування в ефірі лунала "Бобіна Party" із найкращими міксами українських та зарубіжних хітів останніх двох сезонів.

Дмитро Захарченко, Анна Заклецька, Вікторія Польченко й колеги з Суспільного телебаченняДмитро Захарченко, Анна Заклецька, Вікторія Польченко й колеги з Суспільного телебачення

Дмитро Захарченко, Анна Заклецька, Вікторія Польченко й колеги з Суспільного телебачення

Нагадаємо, UA: Радіо Промінь — найперша українська музична радіостанція, була створена 22 квітня 1965 року. Це перша радіостанція, яка запропонувала слухачам долучатися до розмов у прямому ефірі, вела власний музичний хіт-парад та багато іншого. Нині UA: Радіо Промінь мовить 24 години на добу. 60% контенту каналу складає українська музика, 40% — програми на актуальні політичні, економічні, культурно-мистецькі теми. Частина радіоконтенту має інформаційно-розважальне спрямування. Слухати UA: Радіо Промінь можна в FM-діапазоні, на сайті ukr.radio та в мобільному застосунку suspilne.radio.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше