Як ексчемпіон UFC зламав ногу після невдалого лоу-кіку: відео травми

Як ексчемпіон UFC зламав ногу після невдалого лоу-кіку: відео травми

Кріс Вайдман був змушений достроково закінчити поєдинок.

Вісім років тому Кріс Вайдман був непереможним чемпіоном у UFC. Його статистика у змішаних єдиноборствах складала 10-0 перед першим поєдинком проти Андерсона Сілви за звання чемпіона у середній вазі.

Вайдман двічі переміг Сілву, при чому перемога у другому поєдинку виявилися досить моторошною. Сілва, зазнав відкритого перелому ноги у другому раунді поєдинку, а бій були змушені достроково зупинити.

Через вісім років Вайдман бився у середині карду UFC 261 проти ямайця Юраї Холла (17-9). Вони вже зустрічалися між собою у змішаних єдиноборствах у промоушні Ring of Combat - тоді американець переміг його у першому раунді за допомогою панчів

В UFC поєдинок між двома 36-річними бійцями також закінчився у першому раунді. Однак переможцем став Холл - суддя був змушений його достроково зупинити.

Що трапилося у поєдинку між Вайдманом та Холлом?

Бій між Вайдманом та Холлом розпочався з ударів американця. Вайдман спробував зачепити ямайця джебами, однак Холл зміг тримати дистанцію.

Згодом Вайдман виконав першу спробу лоу-кіка. Вона виявилася вкрай невдалою: після удару Холла американець невдало приземлився на ногу і зламав її.

У повторі моменту видно, що травми Вайдман зазнав саме під час удару. Намагаючись здійснити лоу-кік, американський боєць влучив Холлу найслабшою ділянкою ноги у найбільш міцну.

У шоці від того, що відбулося, були не лише глядачі, але й суперник. Холл присів біля клітки і майже не звертав уваги на тренера.

У підсумку бій зупинили через 17 секунд після початку. Вайдману оперативно почали надавати медичну допомогу і винесли на ношах із октагону.

Травма Вайдмана: реакція у UFC

Холл після того, як його оголосили переможцем, побажав одужання Вайдману. І засмучений від того, що поєдинок закінчився саме таким чином.

"У мене немає нічого іншого, крім поваги відносно Кріса Вайдмана. Він один із найкращих бійців. Це неймовірно, але він був першим, проти кого я бився у UFC та програв. У мене з'явився страх. Не знаю навіть, що за страх це був. Потім ми пішли іншими шляхами. Хотів дуже добре виступити, але почуваю себе дуже погано. Сподіваюся, з ним усе в порядку".

Прокоментував результат поєдинку і Андерсон Сілва, який зазнав аналогічної травми у бою проти Вайдмана вісім років тому. Він побажав йому одужання і підтримав колишнього суперника після моторошної травми.

В історії UFC бійці лише тричі зазнавали перелому ноги, хоча двічі це відбувалося під час поєдинків Вайдмана. Уперше це сталося в грудні 2008-го - тоді ногу зламав боєць у легкій вазі Корі Хілл, однак, так само, як і Сілва, він повернувся у UFC і провів ще 11 поєдинків.

Що відомо

  • Вайдман повернувся у середню вагу у 2020-му, перемігши Омарі Ахмедова.
  • Для Холла це четверта перемога поспіль. У 2020-му він бився саме проти Андерсона Сілви, якого переміг панчами у четвертому раунді.
Категорії
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів