Еліна Світоліна не подала на матч та вилетіла від першої ракетки світу у півфіналі Штутгарту AP

Українка не змогла пройти у перший вихід у році.

Українська тенісистка Еліна Світоліна зупинилася за крок від виходу до фіналу турніру WTA 500 у Штутгарті. У півфінальному поєдинку Еліна програла першій ракетці світу, Ешлі Барті.

Для обох тенісисток - це був третій матч на турнірі, обидві виграли свої попередні матчі 2:0 та 2:1 відповідно. Зокрема, Світоліна у чвертьфіналі створила один з найбільших камбеків сезону, вибивши Петру Квітову.

Гра у Штутгарті була уже восьмою очною між Еліною та Ешлі (та водночас перша на ґрунтовому покритті). За особистими матчами попереду українка - 5:2, але останні дві гри залишилися за австралійкою. Їх останній матч відбувся на початку квітня, теж у півфіналі, турніру в Маямі - 2:0 на користь Барті.

Однак на ґрунті Еліна дала значно більший бій першій ракетці світу. Результат першого сету визначив єдиний брейк, який вдалося зробити українця. Тенісистки впевнено брали свої подачі, але одного разу Барті дозволила Світоліній зачепитися за її гейм - брейк, який став переможним. 6:4 - на користь Еліни.

Друга партія розпочалася з брейку уже від Ешлі, вона повела 3:0, а тоді 4:1. Однак у цей момент Світоліна повернулася в гру: австралійка почала більше помилятися, українка зробила два брейки і повела 5:4! Еліна вийшла подавати на матч, але не змогла - 5:5. Після цього тенісистки взяли ще одній своїй подачі, але на тай-брейку сильнішою була австралійка - 7:5, і третій сет.

У вирішальній партії Барті не залишила шансів українці - два брейки, впевнена гра на своїй подачі та перемога з рахунком 6:2. Після двох рівних сетів, перемогу вирвала Ешлі Барті та вийшла у фінал турніру в Штутгарті.

Третя поспіль перемога австралійки в очній грі проти українки.

WTA. Штутгарт. Півфінал

Ешлі Барті (Австралія, 1) - Еліна Світоліна (Україна, 4) 2:1 (4:6, 7:6 (5), 6:2)

Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт