Протистояння у футбольному матчі ФК "Волинь" та "Альянс" завершилось нічиєю

Протистояння у футбольному матчі ФК "Волинь" та "Альянс" завершилось нічиєю ФК "Волинь"

У п’ятницю, 23 квітня, ФК "Волинь" у рамках 23-го туру Першої ліги чемпіонату України прийняла "Альянс" з Липової Долини Сумської області. Матч завершився з рахунком 2:2, - повідомляють у футбольному клубі "Волинь".

Матч відбувся у Луцьку на стадіоні "Авангард". Розпочався 17:00. Рахунок відкрили гості - Руслан Пісний з "Альянсу" забив гол у незахищені ворота "Волині" з 10 метрів. Господарі поля відігралися до кінця першого тайму, Богдан Оринчак з "хрестоносців" забив гол з пенальті, які призначив арбітр.

У другому таймі зі штрафного гол у ворота волинської команди зі штрафного удару забив Костянтин Ярошенко. Як і у першому таймі, волинянам вдалося швидко зрівняти рахунок. Після подачі з флангу Оринчак скидав головою на Юрія Коломойця, однак цей кидок перервала рука Пікуля. Арбітр призначив одинадцятиметровий, який знову впевнено реалізував Оринчак.

Таким чином рахунок матчу 2:2. Наступна гра "Хрестоносців" – 29 квітня на виїзді. Підопічні тренера Василя Сачка зустрінуться із житомирським "Поліссям".

Нагадаємо, у вересні ФК "Волинь" поповнилась вісьмома новими футболістами: Юрієм Татаренком, Владиславом Шаповалом, Віктором Хомченком, Андрієм Ляшенком, Олександром Бондаренком, Антоном Євдокимовим, Євгеном Протасовим та Максимом Войтіховським.